Yardım Edebilirmisiniz

Telepati hakkında karşılaşılan sorunlar ve çözüm yolları
RepubLic`
Çevrimiçi: Hayır
Yaşadığınız İl: 15 Burdur
İletişim:

Yardım Edebilirmisiniz

Mesaj gönderen RepubLic` » 14 Mar 2012, 18:29

Arkadaşlar öncelikle bu forumu kuranlara cok teşekkür ediyorum simdi konuya gecelim.
Arkadaşlar ben telepati yaparken yoğunlaşamıyorum (konsantre) olamıyorum bunu nasıl geliştiririm ?
Ve bana kolay birkaç teknik söylermisiniz.
Cevap yazanlara şimdiden teşekkürler...
Resim

RepubLic`
İletişim:

Re: Yardım Edebilirmisiniz

Mesaj gönderen RepubLic` » 16 Mar 2012, 14:22

Arkadaşlar hiç biriniz yardım etmiyecekmi ya 3 gündür bakıyorum .!

[Flood İcin Özür]
Resim

yesil
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
İletişim:

Mesaj gönderen yesil » 16 Mar 2012, 21:41

krum yeni açılmış. Başında kimse yok yani unutulmuş gibi birşey. Sana yardımcı olmaya çalışıcam.

Kardeşim fazla bir bilgim yok ama sana tavsiyem sürekli çalış sürekli pratik yap ve sakın umudunu kaybetme. Çalışırken kendine bir partner bul ve hep pratik yap.
Kuldan Belâ Gelmez,
Hak Yazmadıkca.
Hak Belâ Yazmaz,
Kul Azmadıkca.

Msa
İletişim:

Mesaj gönderen Msa » 17 Mar 2012, 09:18

Bende odaklanamıyorum yav. Kapak çalışıcam işe yarıyor diyolar sende dene istersen.

yesil
İletişim:

Mesaj gönderen yesil » 17 Mar 2012, 10:48

Kapak çalışmasının telepatide işe yaradığına dair bir bilgim yok. Sanırsam telekinezi, hidrokinezi v.b türlerde işe yarıyor ama sen yinede dene bence denemekten zarar gelmez.
Kuldan Belâ Gelmez,
Hak Yazmadıkca.
Hak Belâ Yazmaz,
Kul Azmadıkca.

RepubLic`
İletişim:

Mesaj gönderen RepubLic` » 20 Mar 2012, 13:42

Tamam saolasın ama bide biraz bana tekniklerini söylermisin ? :roll:
Resim

Eray_CC
Yaşadığınız İl: 59 Tekirdağ
İletişim:

Mesaj gönderen Eray_CC » 04 Nis 2012, 19:07

bencede kapak çalışması yap :)

Telepat
İletişim:

Mesaj gönderen Telepat » 12 May 2012, 02:17

Konsantrasyon için önce her gece düzenli olarak meditasyon yapmanız lazım. Zihniniz dolu olduğu sürece telepati kurmanız zorlaşır. Zihniniz ne kadar boş olursa o kadar rahat konsantrasyonu sağlarsınız ve telepati kurarsınız.

Meditasyon için:

1. Öncelikle çalışmaya odana çekilmekle başla. Bir sandalye al ve dik şekilde otur, seni rahatlatacak bir müzik dinle ve nefes egzersizini yavaş yavaş yapmaya başla.
2. Telepati kurmak istiyorsan önce sorman/öğrenmen gereken şeyi net bir şekilde sor ve iste. İstediğin şeyi açıkça vurgulaman burada çok önemli..

Örn: RepubLic, senden benim için bir şey yapmanı rica ediyorum. "Benim için VİŞNELİ PASTA yer misin ?" Bunu yaparsan çok mutlu olurum, teşekkür ederim.

Telepati kurduğun kişi (tanıdık-tanımadık) yukarıda verdiğim örneği (o an/gün içinde ya da 2 gün sonra) gerçekleştiriyorsa (fotoğraf-yazı vb belirtme) telepati kurmuşsun demektir. Bu pratik yapman ve konsantrasyonunu sağlaman için ideal bir çalışma tekniği. ;)

Maximum
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
İletişim:

Mesaj gönderen Maximum » 15 Ağu 2012, 19:28

yesil yazdı:Kapak çalışmasının telepatide işe yaradığına dair bir bilgim yok. Sanırsam telekinezi, hidrokinezi v.b türlerde işe yarıyor ama sen yinede dene bence denemekten zarar gelmez.
Kapağın herşeye faydası var enerji yönlendirme sıkıştırma sabır ve zihni susturma
Maximum Phishishk

Rise
Yaşadığınız İl: 32 Isparta
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Erkek
İletişim:

Mesaj gönderen Rise » 16 Eki 2012, 20:25

Telepat yazdı:Konsantrasyon için önce her gece düzenli olarak meditasyon yapmanız lazım. Zihniniz dolu olduğu sürece telepati kurmanız zorlaşır. Zihniniz ne kadar boş olursa o kadar rahat konsantrasyonu sağlarsınız ve telepati kurarsınız.

Meditasyon için:

1. Öncelikle çalışmaya odana çekilmekle başla. Bir sandalye al ve dik şekilde otur, seni rahatlatacak bir müzik dinle ve nefes egzersizini yavaş yavaş yapmaya başla.
2. Telepati kurmak istiyorsan önce sorman/öğrenmen gereken şeyi net bir şekilde sor ve iste. İstediğin şeyi açıkça vurgulaman burada çok önemli..

Örn: RepubLic, senden benim için bir şey yapmanı rica ediyorum. "Benim için VİŞNELİ PASTA yer misin ?" Bunu yaparsan çok mutlu olurum, teşekkür ederim.

Telepati kurduğun kişi (tanıdık-tanımadık) yukarıda verdiğim örneği (o an/gün içinde ya da 2 gün sonra) gerçekleştiriyorsa (fotoğraf-yazı vb belirtme) telepati kurmuşsun demektir. Bu pratik yapman ve konsantrasyonunu sağlaman için ideal bir çalışma tekniği. ;)
Teşekkür ederim.İçimizden bunu sürekli mi söylemeliyim yoksa bir kere söylersek yeterli olur mu ?

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir