Astral Seyahate Çıkmanın En Kolay Yolu

uyku sırasında astral seyahate çıkmak, en kolay astral seyahat tekniği, astral seyahat nasıl yapılır, astral seyahate çıkmak için teknik, uykuda astral seyahat, astral seyahate geçiş, astral seyahate geçmek

Astral Seyahat Hakkında yazılmış makaleler

Moderatör: Astral

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Çevrimiçi: Hayır
Mesajlar: 136
Kayıt: 04 Ağu 2011, 22:49
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 11 kez
Teşekkür edildi: 56 kez
İletişim:

Astral Seyahate Çıkmanın En Kolay Yolu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 10 May 2018, 16:42

Resim

Astral Seyahate Çıkmanın En Kolay Yolu

Astral Seyahate Çıkmanın En Kolay Yolu, Astral Seyahate çıkışta uykuya dalış anı - Astral seyahat yani beden dışı seyahate çıkabilmek için çok sayıda teknik vardır ancak bunlar içerisinde bir tanesi var ki eğer o noktayı yakalayabilirseniz çıkış çok daha kolay olacaktır. Astral Seyahate çıkışta uykuya dalış anı, madde alemle madde ötesi alem arasındaki geçiş anı gibidir. O anı değerlendirebilirseniz çok kolay bir şekilde geçiş sağlayabilirsiniz. Yalnız hemen belirtelim bu çıkış anı çıkışa hazırlık dönemi geçirmeden, kendinizi zihnen hazırlamadan yapıldığında daha sarsıcı olabilir. Çıkışın nasıl olacağı sizin ne kadar hazır olduğunuzla ilgilidir. Uyku ile uyanıklık arası yaşanan o anı hatırlıyor musunuz?

Astral Seyahatte Uykuya Geçiş Anı

Eğer uykuya daldığınız anı hatırladığınız zamanlar varsa (dalış evresi), bir film izlerken uykuya yenik düşmemek için mücadele verdiğiniz anlar gibi, neler olduğunu çok iyi bilirsiniz. Melatonin salgılanmaya, vücut ısınmaya başlar. Kaslar gevşer ve başımızdan aşağıya doğru insanı rahatlatan bir sızlama iner. Aynı durum transa geçtiğinizde veya nefes egzersizleri yaptığınızda da yaşanır. Bu anı yaşamayı seviyor ve üzerinde durmuşsanız geçiş anını yakalamaya çalıştığınızda olanları bilirsiniz.

Çoğu zaman derin bir uyku ile sonuçlanır ve bilinç yok olur. Ruh serbesttir ama bilinç kapalı olduğu için neler olup bittiğini bilemezsiniz. Eğer bir süredir astral seyahat çalışmaları yapıyorsanız, kendinizi rüyanın ortasında bulabilirsiniz ama genellikle bilinciniz yerine geldiğinde hem bedenen hem de ruhen uyanmış olursunuz. Bazı durumlarda ise geçiş anı herhangi bir sebepten dolayı (rahatsızlık, kapı çalınması, telefon sesi) bölünürse her yanımızı saran karıncalanmalar ve titreşimlerle kendinize gelmeye çalışırsınız.

Peki uykuya daldığınızda neden bilinç kapanır?

İnsanın yaşamını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmesi için uyku sırasında dış dünya ile bağlantısının kesilmesi ve bilinçaltının gün içerisinde olanları değerlendirip yeniden programlanması gerekir. Eğer siz bu süreci bilinçli bir şekilde programlamazsanız...

Astral Seyahate Çıkmanın En Kolay Yolu Devamı:
Astral Seyahate çıkışta uykuya dalış anı
"Ne istediğin Ne olacağını Belirler"


Cevapla

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir