Telkin Kullanılarak Astral Seyahate Çıkmak

telkinle astral seyahate çıkılır mı, astral seyahat telkini ile çıkış yapmak, astral seyahate telkinle çıkmak, astral seyahat için yapay beyin dalgalarının kullanımı, yapan beyin dalgaları ile astral seyahate çıkmak

Astral Seyahat Hakkında yazılmış makaleler

Moderatör: Astral

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Çevrimiçi: Hayır
Mesajlar: 136
Kayıt: 04 Ağu 2011, 22:49
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 11 kez
Teşekkür edildi: 56 kez
İletişim:

Telkin Kullanılarak Astral Seyahate Çıkmak

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 10 May 2018, 17:03

Resim

Telkin Kullanılarak Astral Seyahate Çıkmak

Telkin Kullanılarak Astral Seyahate Çıkmak, Astral Seyahat ve Yapay Beyin Dalgalarının Kullanımı - Bedenimizde meydana gelen her faaliyetle birlikte beynimizde buna paralel olarak belirli frekanslarda tıpkı radyo dalgaları gibi dalgalar yaymaktadır. Temel olarak ele alınan 4 ana beyin dalgası bulunmaktadır. Alfa, Teta, Beta ve Delta dalgaları. Son zamanlarda bu dalgalara Gama beyin dalgası da eklenmiştir. Bu dalgalar, içinde bulunduğumuz ruhsal duruma göre değişiklik göstermektedir. Üzüntü halinde yayılan dalgalarla mutluluk halinde yayılan dalgalar; bilincimiz açıkken yayılan dalgalarla trans halinde iken yayılan dalgalar farklıdır. Bizi ilgilendiren kısmı ise; "Bir ruhsal durum meydana geldiğinde ortaya çıkan beyin dalgalarını nötr durumda iken yapay olarak üretirsek ne olur?"

Yapay Beyin Dalgalarının Kullanımı

Ruhsal ve psikolojik durumun değiştirilmesine yönelik kullanılan telkin mp3'lerini sanırım duymuşsunuzdur. Bu telkin parçalarında kullanılan yapay beyin dalgalarının amacı beyni trans halinde iken yayılan dalgalarla telkin almaya müsait hale getirmektir. Tıpkı bu parçalarda olduğu gibi paranormal çalışmalar sırasında ortaya çıkan beyin dalgaları taklit edilerek her bir paranormal durum için yapay beyin dalgaları üretilmiştir. Özetleyecek olursak bir kişinin Astral Seyahat yapabilmesi için gerekli Alfa dalga boylarını üretebilmesi ve bu dalga boyları ile beden dışı faaliyetleri gerçekleştirebilmesi için belki yıllarca çalışması gerekebilir.

Teorik olarak yapay beyin dalgaları ile bu süreç hızlandırılmaya çalışılıyor. Pratikte ise sonuç herkeste aynı olmasa da farklılıklar ortaya çıkabiliyor. Sonucun herkeste aynı olmamasının nedeni ise dalga boylarının kişiye has olması özellikleri ve belirli bir süre gereksinimi. Bu sürecin tamamlanması içinse kişiden kişiye farklılık gösterir 14 gün - 21 gün veya 29 gün sonunda genel yapay dalgaları kişiselleşmekte ve etkisini göstermeye başlamaktadır. Kısa vadede ise herkeste etkisi gösterebilen trans haline geçiş etkileri gözlenmektedir. Hem kısa vadede hem de uzun vadede etkilerin nasıl ortaya çıkacağı kişinin zihinsel yapısına göre farklılıklar göstermektedir.

Yapay Beyin Dalgaları ve Frekans Aralıkları

Delta   (0-4 Hz)
Teta     (4-8 Hz)
Alfa     (8-12 Hz)
Beta    (13-30 Hz) ve
Gama  (30 ve üzeri Hz)

Astral Seyahat çalışmalarında kullanılan Alfa ve alt dalga boylarıdır ki Hz değerleri azaldıkça transta derinlik artmaktadır. 8-12 Hz aralığı orta dalga boylarıdır yani "yarı uyku yarı uyanıklık" evresi diyebileceğimiz hem açık bilinç hem de kapalı bilincin geçiş kapısıdır. Bu özelliğinden dolayı Astral Seyahate çıkışta kullanılabilecek en ideal aralıklardır.

8-10 Hz aralığı: İç farkındalık, zihin-beden etkileşimi, denge
10-12 Hz aralığı: Merkezleme, iyileşme, zihin-beden bağlantısını, temsil etmektedir.

Yapay Beyin Dalgaları İle Astral Seyahate Çıkılabilir mi?

Teorik olarak bu mümkün. Üst Hz'lerden başlayan bir yapay beyin dalgası Alfa dalgasının altına inmeye başladığında eğer kişi buna uygun bir ortam ve pozisyonda ise dalgalar etkisini göstermeye başlar ve astral çalışmaları, teknikleri bilen birisi astral çıkışını...

Telkin Kullanılarak Astral Seyahate Çıkmak Devamı:
Astral Seyahat Yapay Beyin Dalgalarının Kullanımı
"Ne istediğin Ne olacağını Belirler"


Cevapla

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir