Ruhsal Gelişimde Üzerlik Tohumu Nasıl Kullanılır?

üzerlik nasıl kullanılır, üzerlik tohumu nasıl kullanılır, üzerlik bitkisi nasıl kullanılır, ruhsal gelişimde üzerlik kullanımı, ruhsal gelişim için üzerlik otu tohumu nasıl kullanılır, üzerlik çayı nasıl yapılır, üzerlik üçüncü gözü açar mı

Dmt nedir, dmt nasıl artırılır, doğal dmt nasıl artırılır, dmt hangi bitkilerde bulunur, dmt nasıl artar, nasıl aktif olur, dmt epifiz ilişkisi, Dmt - Dimetiltriptamin hakkında Makaleler

Moderatör: Astral

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Mesajlar: 139
Kayıt: 04 Ağu 2011, 22:49
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Ruhsal Gelişimde Üzerlik Tohumu Nasıl Kullanılır?

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 10 May 2018, 23:07

Resim

Ruhsal Gelişimde Üzerlik Tohumu Nasıl Kullanılır?

Ruhsal Gelişimde Üzerlik Tohumu Nasıl Kullanılır? - Üzerlik üçüncü gözü açar mı? Ruhsal gelişime katkısı var mıdır? Evet üzerlik üçüncü gözü açar, üçüncü göz aktivitesini artırır, ruhsal gelişimi hızlandırır. Peki üzerlik üçüncü gözü nasıl açar veya doğru tabiriyle üçüncü göz aktivitesini nasıl artırır, Ruhsal gelişime nasıl katkı sağlar? Bu sanıldığı gibi sadece üzerlikle ilgili bir konu değildir. Üzerinde durulması ve geliştirilmesi gereken konularda var. Konu tek boyutlu ele alınmamalı, ruhsal gelişim açısından bir bütün olarak değerlendirilmelidir. Gelişimin odak noktasında üzerlik yer almamalıdır.

Bizlerin madde seviyesi ile ruhsal seviye arasındaki dengemizi ağlayan epifiz bezi özellikle günümüzde yanlış beslenme, dengesiz uyku periyotları, stres, sürekli daha fazlasını isteyen bir hırs, bitmeyen koşuşturmalar, depresyonlar, hormonal dengede bozulmalar ve daha bir çok nedenden dolayı sağlıklı bir şekilde işlevini yerine getiremez hale gelir. Bu noktada özellikle kimyasal ilaçların kullanımı, kimyasal temizlik ürünleri ve diş macunlarında kullanılan florür miktarı da dahil olmak üzere elektromanyetik bir ortamda her yanımızdan akıp giden bir elektromanyetik dalga ile yaşıyor olmamız bizim gibi ruhsal yaşamı arzulayanlar için çok değerli olan epifiz ve hipofiz bezlerinin işlevini dolayısı ile hormonal yapıyı bozmaktadır.

Resim

Öncelikle hormonal dengenin yeniden sağlanabilmesi amacıyla sağlıklı ve doğal beslenmeye özen göstermemiz gerekir. Ne yediğimizi ve yediklerimizin içerisindeki maddelerin bizleri nasıl etkilediğini bilmediğimiz sürece ruh ve beden dengesini kurmamız mümkün değildir. Yani siz markete gittiğinizde alacağınız ürünlerin içeriğini okumadan alıyorsanız bedensel/hormonal yönünüz yarım kalacaktır. Bu konudaki ayrıntılara Üçüncü Göz Nedir? linkinden göz atabilirsiniz.

Üzerlik Hangi Aşamada Kullanılabilir?

Çoklarının yaptığı hata hiçbir hazırlık yapmadan doğrudan üzerlik ve benzeri besinleri veya maddeleri kullanarak madde ötesine ulaşmaya çalışmaktır. Bu durum hiçbir hazırlık yapmadan uzun bir yolculuğa çıkmaya benzer. Üçüncü göz açma veya aktivitesini artırma Üçüncü Göz Nasıl Açılır? yazımızda belirttiğimiz gibi farklı boyutları olan bir konudur. İster üzerlik olsun ister farklı bir madde, isteyen bir şekilde istediğine ulaşabilir ancak ulaştığı nokta; Birincisi asla uzun süreli olmayacak ve kullandığı maddeye veya besine bağımlı kalacak, İkincisi elde ettiği sonuçlar sıkıntıları da beraberinde getirecektir. Kısa süreli bilinçsiz aktivasyonları araba kullanmayı bilmeyen birisini bir anda saatte 300 km giden bir araba ile hayal edebilirsiniz.

Resim

Peki Hangi Aşamadan Sonra Üzerlik Kullanılmalı?

Belli bir süre meditasyon veya trans çalışmaları yapmışsanız açılım noktasına ulaşırsınız, bu çalışmalar sizi madde seviyesinden ruhsal seviyeye yaklaştırır.  Fakat hormonal seviyede epifiz yeterli dmt oranına ulaşamıyorsa veya epifiz bezi yeterli aktiviteye sahip değilse üzerlik bu aşamada kullanılabilir. Bu durumu, dağın zirvesine tırmanıp hazine odasının kapısına gelen fakat kapının anahtarı elinde olmayan birine benzetebiliriz. İşte üzerlik size bu anahtarı sunmaya adaydır.

Üzerliğin sağlamış olduğu açılım sayesinde siz kapıyı açıp içeri girebilirsiniz. Ancak siz, dağın zirvesine çıkmadan elinizde anahtar olsun istiyorsanız bu bir anlam ifade etmeyecektir. Çoğunlukla yapılmak istenen yüksek miktarda üzerlik alarak zirveye çıkıp sanal/mecaz bir anahtarla kapı açmaya çalışmaktır. Bu hem sağlık açısından hem de ruhsal gelişimin seyri açısından büyük dengesizlikler ve riskler oluşturacaktır.

Resim

Üzerlik Kullanıyorum Ama İstediğim Sonuçları Alamıyorum?

Gelişim çift yönlüdür. Bedensel ve ruhsal gelişim birlikte ele alınmalıdır. Yıllardır meditasyon veya trans çalışmaları yapıyor olabilirsiniz veya yıllardır yemenize içmenize dikkat ediyor olabilirsiniz. Ancak her ikisini bir arada götüremiyorsanız başarılı olmayı beklememelisiniz. Her ikisini yaptığınız halde başarılı olamıyorsanız eksik kalan bir şeyler var demektir. Veya gerekli derinliğe inmemiş olabilirsiniz. Herşeyi yaptığınız halde istediğiniz noktaya ulaşamamışsanız işte orada üzerlik kullanımı devreye girebilir.

Resim

Üzerlik İstediğiniz Sonuca Ulaştırır mı?

Eğer gerekli özeni gösterir, sağlığınızla ilgili riskleri öğrenerek buna göre hareket ederseniz ulaştırır. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken, üzerlik ve benzeri besinlerin/maddelerin gelişimin temel odak noktası haline getirilmemesidir. Üzerlik zirveye çıkıp ta yüksekten korkan ve son adımı nereye atacağını bir türlü bulamayan biri için son adım olarak düşünebilir.

İstediğiniz derinliklere inemiyorsanız şu hataları yapmış olabilirsiniz.

#  Yanlış yöntemler uyguluyor olabilirsiniz. Uyguladığınız yöntemler size göre değildir veya sizi derinlere taşıyacak yeterliliğe sahip değildir. Unutmayın her yöntem ve teknik herkeste aynı sonuçları veremeyebilir.

#  Uzun süredir herşeyi o kadar mükemmel bir şekilde yapmışsınızdır ki ulaştığınız nokta size yeterli gelmiştir. Fazlasını istemeye gerek duymamışsınızdır. Fakat geldiğiniz noktada o kadar uzun süre kalırsınız ki; artık yaşamı tümüyle o noktadan görmeye alıştığınız için hiçbir değişim olmamış gibi algılamaya başlamış olabilirsiniz.

#  Yaptığınız her şey ezbere ve tekdüze bir hale gelmiş olabilir. Yaparsınız fakat aslında yapmak istediğiniz şey gerçekte yapmak istediğiniz değildir. Her şey yüzeyde kalır. Ruhunuza erişmeyi tam olarak başaramazsınız. Her gün aynı hareketleri mekanik bir şekilde yapmaya başlamış olabilirsiniz.

#  Ruhunuza dokunamayacak kadar madde seviyesine bağlı olabilirsiniz. Zihniniz sürekli dünyada yapmak ve ulaşmak istediklerinizle meşgulken ruhunuzun derinliklerine inmeniz mümkün değildir.

#  Gerçeklere ulaşma amaç ve gayenizde gevşemeler olmuş olabilir. Bunun için kıstas şudur; Bir şeyi yapmayı gerçekten çok arzuluyorsanız istekleriniz rüyalarınızla bütünleşir. Ulaşmak istediklerinizi rüyalarınızda göremiyorsanız ruhunuza yansıtamamışsınız demektir. Bu durum isteklerin madde seviyesi ile madde ötesi seviyeyi bir araya getirmesi ile ilgilidir. Bu noktaya gelememişseniz veya bu noktadan uzaklaşmışsanız, istekleriniz sadece madde düzeyinde kalmış demektir. Yani birileri ile istek ve taleplerinizi konuşursunuz, okursunuz ama ruhunuzla yaşayamazsınız.

Resim

Üzerlik ile Üçüncü Göz Açma ve Ruhsal Gelişimde Sıçrama Noktası

Öyle bir noktaya gelirsiniz ki, artık yaşamın gerçekliğini veya gerçek olduğunu sandığınız şeylerin ne kadar gerçek olduğunu sorgulamaya başlarsınız. Bir süre sonra bu sorgulamayı da bırakır herşeyi olduğu gibi kabullenmeye başlarsınız.

Rüyalarınızla yaşamınız iç içe geçer. Algınız genişler. Bilinç seviyenizde açılma meydana gelir. Herşeyi ruhsal pencereden görmeye başlarsınız. Trans halinde iken aslında kendinizin herşeyle bir bütün olduğunuzu hissetmeye başlarsınız. Aldığınız her nefesin tüm bedeninizden girip çıktığını hissedersiniz. Tüm enerji noktalarınızın/çakralarınızın titreşim halinde olduğunu görürsünüz. Fakat bu noktadan ileri geçemezsiniz. Burada tıkanıp kalırsınız. Atacağınız son adımı nereye atacağınızı bir türlü bilemezsiniz. Bu durum sizde bıkkınlığa ve soğukluğa neden olur. İşte bu noktada size herşeyi hızlandıracak, hareketlendirecek bir katalizör gerekir.

Resim

Konunun Devamında,

#  Üzerlik Nasıl Kullanılır?
#  Üzerlik Çayı Nasıl Yapılır Nasıl Hazırlanır? (2 Yöntem)
#  Bal, Çörek Otu ve Üzerlik Macun Karşımı Hazırlanışı
#  Kimler Üzerlik Kullanmamalı?
#  Üzerlik Zararlı mı?
#  Üzerlik Yararlı mı?
#  Üzerlik Nasıl Kullanılır? Üzerlik Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
# Ruhsal Gelişime Katkısı?

Ruhsal Gelişimde Üzerlik Tohumu Nasıl Kullanılır? Yazının Devamı: Ruhsal Gelişimde Üzerlik Nasıl Kullanılır?
"Ne istediğin Ne olacağını Belirler"


Cevapla

“DMT - Dimetiltriptamin Makaleler” sayfasına dön