Telepatide imajinasyon Teknikleri

telepati imajinasyon, telepati imajinasyon teknikleri, imajinasyon örnekleri, etkili imajinasyon teknikleri, imajinasyonun gücü, imajinasyon ve telepati, imajinasyon çalışmaları, imajinasyon teknikleri, imajinasyon alıştırmaları, imajinasyon telepati

İmajinasyon hakkında yazılmış makaleler, imajinasyon nedir, imajinasyon nasıl yapılır, imajinasyon teknikleri, imajinasyon yöntemleri, imajinasyon nasıl kullanılır, nasıl geliştirilir, nasıl uygulanır, imajinasyon telepati, telekinezi, astral seyahat, duru görü ve parapsikolojide nasıl kullanılır

Moderatör: Astral

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Mesajlar: 139
Kayıt: 04 Ağu 2011, 22:49
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Telepatide imajinasyon Teknikleri

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 22 May 2018, 00:21

Resim

Telepatide imajinasyon Teknikleri

Telepati ile uzaktan etki nasıl meydana gelir? Telepatik etkinin geliştirilmesi ve güçlendirilmesi için imajinasyon teknikleri nasıl kullanılır? Telepati ile etki yapmak istediğiniz insanla nasıl bir bağ ve iletişim kurarsınız? Benzer durumlarda bir başkası ile telepatik iletişim kurmak istediğinizde eğer sizde doğuştan gelen açık bir mekanizma yoksa imajinasyon ile bağ kurmanız gerekir. Elektriğin teller üzerinde taşınması gibi düşüncelerde zihinde oluşturulan imajlar üzerinde taşınabilmektedir.

Telepatinin bilimsel gerçekliğine imajinasyon kategorisi altında İmajinasyon ve Parapsikoloji başlığı altında yapılan deneyleri örnek vererek açıklamıştık. O nedenle telepatinin anlamı ve bilimsel yönüne değinmek istemiyorum. Dileyenler Telepati kategorisi altındaki yazılardan ayrıntılara ulaşabilirler.

Telepati ve İmajinasyon İlişkisi

Düşüncenin, istek ve taleplerin imajlar üzerinden istenilen kişiye nasıl iletilebildiğini, bunun nasıl mümkün olabildiğini   Aynı Anda İki Farklı Yerde Bulunma adlı makalede kuantum fiziği ve metafizik yaklaşımları irdeleyip, konuya bilimsel açıdan bakarak öğrenebilirsiniz. Normal şartlarda insanlar telepati ile birbirlerini etkileyemezler ancak bilinç yüklü imajlar sayesinde bu mümkün hale gelebilmektedir. İmajlara sadece bilincin yüklenmesi de yeterli değildir, imajlar güçlendirilerek odaklanmalı ve iletilmelidir. Bilinçli bir şekilde oluşturulan imajlardaki tüm ayrıntılar sesler, renkler, kokular ve tonlar iletilmek istenen mesajın şiddetini belirler. Kısaca imaj ne kadar güçlü olursa iletimde o kadar güçlü olacaktır. Bu durumu duyularımızdaki algı eşiğine benzetebiliriz. Algının gerçekleşmesi için gereken şiddet aynı şekilde ruhsal algılarda da geçerlidir.

Telepatik Direncin Kırılması ve İmajinasyon

Telepatik iletiler duygusal bağın güçlü olduğu kişiler arasında kolay, duygusal bağın zayıf olduğu kişiler arasında ise zor gerçekleşmektedir. Bu zorluğun ortaya çıkmasına neden olan etkenlerden biri alıcının kendisine gelen iletileri farkında olmasa da çeşitli süzgeçlerden geçirerek değerlendirmesinden kaynaklanır. Tanıdık sesler, görüntüler, iletiler kolayca bu süzgeçten geçerken (Annenin bir an çocuğunun kendisine seslendiği yanılgısına kapılması gibi, oysa çocuk seslenmemiştir ama bir süre önce annesine ileti gitmesine neden olacak bir içsellik yaşamıştır) tanıdık olmayan her veri devre dışı bırakılmaktadır. Bu aşama kişiden kişiye farklılık gösterir.

Hassas insanlarda (Telepatiye yatkın, vesveseci, hipnoza yatkın) bu eleme süreci daha zayıf olmaktadır. Bu aşamanın devre dışı bırakılması amacıyla iletinin gönderileceği insan ile ruhsal bağ kurulması veya tanıdık verilerle eleme süreci atlatılabilir. (Uygulama kısmında örneklendirilmiştir) Bunu yapmanın en kolay yolu da imajinasyondur. Bilinçli imajlar kullanılarak veriler daha sağlıklı bir şekilde karşı tarafa iletilebilmektedir. (Bu kısmı nasıl değerlendireceğiniz tümüyle sizin hayal gücünüze bağlıdır.)

Telepati ve imajinasyon Çalışmaları - Telepatiye Ön Hazırlık

Eğer uzun süredir düzenli bir çalışma yapıyorsanız, ruhsal anlamda bu tarz bir çalışmaya hazır halde bulunuyor olmanız gerekir. Alfa dalgaları ile başlayıp Teta dalgalarına kadar uzanan süreç bizim hem ruhsal anlamda hazır olmamıza hem de duyu dışı çalışmalarda etkinliğimizin yüksek olmasında önemli bir etken olacaktır. Daha önce bir çok yazıda anlattığım için burada da tekrar ön hazırlık aşamasında nasıl transa geçileceğini yazmak istemiyorum dileyenler Nasıl Transa Geçilir? Makalesinden ön hazırlık aşamasında neler yapmaları gerektiklerine bakabilirler. Eğer bu tarz çalışmaları düzenli olarak yapıyorsanız enerji kanallarınızı açarak Telepatik İmaj çalışmasına başlayabiliriz.

Telepati ve imajinasyon Çalışmaları Uygulama Aşaması

Bedensel duruşunuz belli bir aşamaya gelinceye kadar önemlidir bu nedenle rahat edeceğiniz bir pozisyonda ister yatarak ister oturarak ama mutlaka sırtınız dik olarak devam edin. Bu enerji akışının kesilmemesi açısından önemlidir. Belli bir aşamaya geldiğinizde artık mekanizmalar çözülmüş olacağı için sadece düşünmeniz yeterli hale gelebilecektir....

Telepatide imajinasyon Teknikleri Konunun Devamı: Telepati ve imajinasyon Çalışmaları

İleri seviye imajinasyon teknikleri için

Astral Seyahat ve İmajinasyon Çalışmaları
İmajinasyon ve Telekinezi Çalışmaları
"Ne istediğin Ne olacağını Belirler"


Cevapla

“İmajinasyon Makaleler” sayfasına dön