Kaybolan eşyayı bulmak için ne yapmalı

kaybolan eşyayı bulmak için ne yapılır, kaybolan eşyayı bulmak için okunacak dua, kayıp eşyayı nasıl buluruz, kaybolan eşyayı bulmak için esma, kaybolan eşyayı bulmak için ne yapmalı, kaybolan eşyayı bulmak için neler yapılabilir

Parapsikoloji hakkında genel makaleler

Moderatörler: Bukra, Astral

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Mesajlar: 139
Kayıt: 04 Ağu 2011, 22:49
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Kaybolan eşyayı bulmak için ne yapmalı

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 03 Haz 2018, 02:20

Resim

Kaybolan eşyayı bulmak için ne yapmalı

Kaybolan eşyayı bulmak için ne yapmalı? Eşyaların kaybolması çoğunlukla nereye koyduğumuzu unutmamız, bir yerlerde düşürmemiz veya başkaları tarafından alınması şeklinde olur. Konunun bu kısmı bilinen ve bizim konuları ele alışımıza göre değeri olmayan kısma girer. Farklı bir konu daha var ki, fizik ötesi kanunlarla da bağlantılı olan, maddenin dış müdahale ile mekan değiştirmesidir. Demateryalizasyon ve materyalizasyon konusunu daha öne işlemiştik. Bir eşya, madde ötesi varlıklar veya ruhsal güçlerini kullanan kişiler tarafından maddenin bütünlüğünü sağlayan itme-çekme dengesi bozularak, bir yerden başka bir yere taşınabilmektedir. Konu, aşina olmayanlar tarafından gerçek dışı olarak kabul edilebilir ancak bilimsel ispatı mümkün olmasa da defalarca şahit olduğum bir konu olduğu için rahatlıkla dile getirebiliyorum.

Normal şartlarda madde ötesi varlıklar fiziki aleme müdahale edip değişim meydana getiremezler. Ancak kendileri ile ilgili ve bağlantılı olan konularda müdahale edebilmektedirler. Psişik konusu işlenirken ayrıntılı bir şekilde bunun nasıl olduğuna değinilmişti. Konu telepatik ve enerji boyutu ile de ilgili olduğu için kısaca, boyutlar arası etki – tepki sonucu eşyaya yapılan bir müdahale olarak değerlendirebiliriz. Size ait bir eşyayı başkasında gördüğünüzde veya sizi olumsuz etkileyen bir eşyaya karşı sizde ortaya çıkan sinerji gibi. Ortaya çıkan çekim ruhsal yapınızı etkiler ve müdahale etme ihtiyacı hissedersiniz.

Bunu daha somut bir şekilde örneklendirecek olursak; Tanımadığınız bir yerde dolaşırken uzaktan çok sevdiğiniz bir arkadaşınızı gördüğünüzde ruhsal anlamda ne gibi değişimler yaşarsınız? Kaybolan eşyayı bulmak için yola çıktığınızda sizi ona götüren ve bulmanızı sağlayan şey nedir? Çoğu zaman içinizde bir his belirir ve “şuraya da bak” şeklinde bir yöneliş olur. "Ruhsal ve telepatik bağ size ait olan herşeyi ruhsal anlamda da sizin bir parçanız haline getirir".

Resim

Kaybolan eşyayı bulmak için yapılması gerekenler

1- Kaybolan eşyayı bulmak için yapılması gereken ruhsal yöntemler

Eğer bulmaya çalıştığınız eşya size aitse ve bir süre kullanmışsanız bulmanız daha kolaydır. İnsanı çepeçevre saran aura dokunduğumuz her eşya ile ruhsal bir bağ kurmamızda enerji aktarım rolünü üstlenir. Tıpkı parmak izlerimiz gibi ruhsal enerjimizde benzersiz ve sadece bize aittir. Bu yönüyle dokunduğumuz herşeyle ruhsal irtibat kurmak mümkündür. Sorun eşyayı birden fazla kişinin kullanması ve bu ruhsal izlerin nasıl takip edileceği, nasıl tekrar bağ kurulacağı noktasındadır. Durum maddesel yaşamla sıkı bağımız nedeniyle bu yoğunluğa ulaşamamızdan dolayı çöldeki bir kum tanesini aramak kadar karmaşık gelebilir. Telepati konusunu takip edenler veya telepati konusuna aşina olanlar ruhsal bağ kurmakla neyi kastettiğimi anlayacaktır.

Kaybolan eşyayı bulmak için yapmamız gereken kayıp eşya ile ruhsal düzeyde bağ kurmaktır. Eğer aradığınız eşya sizin için gerçekten önemli ve bir türlü bulamıyorsanız öncelikle yeterli düzeyde ruhsal yoğunluğa ulaşmanız gerekir. Bunu kısaca derin transa geçiş çalışması ile yapabilirsiniz. Nasıl Transa Geçilir konusunda neler yapmanız gerektiğine değinmiştik. Uygulama nefes egzersizleri ile konsantrasyon, ruhsal yapının hissedilmesi ve içsel yönelim çalışmasını esas alır. Ruhsal hassasiyeti olanlar anlatacağım sonraki uygulamalarla da kolayca kayıp eşyayı bulmak için ruhsal bağ kurabilirler. Derin transa geçiş çalışmasını ilk defa yapacak olanlar yeterli seviyeye geldiklerinde uygulamaya başlayabilirler.

Kaybolan eşyayı bulmak için ruhsal bağ kurma çalışması

Bu çalışmada kayıp eşyayı bulmak için eşya ile kuracağımız ruhsal bağ İmajinasyon ile sağlanacak. Uygulama için sizi kimsenin rahatsız etmeyeceği bir zaman ve ortam seçin. Mümkünse ortam kendinizi rahat hissettiğiniz, karanlık veya loş bir ortam olsun. (Karanlık melatonin ve dmt salgısı için gerekli, farklı varlıklarla bağ kurmak için değil)

# Alfa seviyesi adını verdiğimiz uyku ile uyanıklık evresine geçiş yapın. Bunun için yukarıda linkini verdiğim “Nasıl transa geçilir” konusunda anlatılan uygulamayı yapabilirsiniz.

# Bulmak istediğiniz eşyayı düşünün. Bu düşünme ayrıntılara girilerek yapılması gereken bir imajinatif bir düşünme olmalıdır. Konu hakkındaki uygulama örneklerine İmajinasyon linki altındaki konulardan bakabilirsiniz.

# Kayıp eşyayı bulmak için o eşyayı ilk aldığınız andan hatırladığınız son ana kadar o eşyayı düşünün.

# Nasıl kullandığınızı, neler hissettiğinizi, o eşya ile nerelerde bulunduğunuzu, hangi ortamlarda ve hangi ruh hallerinde o eşyaya dokunduğunuzu hatırlayın.

# Tüm detaylara indikten sonra kaybolan eşyayı bulmak için alnınızın ortasından, üçüncü göz adı verilen noktadan etrafa sizi o eşyaya götürmesi için sinyaller yayıldığını hayal edin. Sinyalleri etrafa dağılan sis olarak ta görselleştirebilirsiniz. (Bu aşama sizi zorlayacaksa atlayabilirsiniz)

# Son aşamada kendinizi tümüyle serbest bırakın. Zihniniz aradığınız eşyaya odaklandığı için bu aşamadan sonra bilinçli olarak yapılabilecek pek bir şey yoktur. Bu durumu şuna benzetebilirsiniz. “Tümüyle nötr bir halde, Boşlukta asılısınız” Göreceğiniz hiçbir görüntüye ve sese müdahale etmeyin. Kendinizi serbest bırakın. Kaybolan eşyayı bulmak için odaklanılan bir çalışma olduğu için kendinize sürekli telkin vermenize gerek yok. Ancak dilerseniz kendinizi tümüyle serbest bırakmadan önce “Beni bulmak istediğim eşyaya götür” şeklinde bir söz söyleyebilirsiniz. Soru işareti oluşmaması açısında; Burada ifade edilen ve götürmesi gereken “Ruhsal bilincinizdir”

Resim

Kayıp eşyayı bulmak için yaptığınız çalışmanın sonucu

İlk Aşama: Son aşamada kendinizi tümüyle serbest bıraktıktan sonra, bilinciniz hızla hafızanızı ve geçmişi gözden geçirir. Yeterli derinliğe inmişseniz normalde bilinç seviyesinde hatırlanamayanlar o evrede hipnoz altında olduğu gibi, üzeri örtülü bilgiler bilinç seviyesine çıkarak hatırlanır.  (Görülen, duyulan, dokunulan, hissedilen herşey beyne kaydedilir ve yok olmaz) Eğer eşya kaybolmadan önce son olarak siz bir yerlere koymuşsanız, yerini siz değiştirmişseniz yani son fiil sizinle ilgili ise kayıp eşya hatırlanarak bulunabilir.

İkinci Aşama: Herhangi bir müdahalede bulunmadan kendinizi tümüyle serbest bırakmışsanız, konsantrasyonunuz bozulmamış “neden hala bulamıyorum” şeklinde derinliğinizi kaybetmemişseniz; kaybolmadan önceki son fiil size ait değilse ve halen alfa seviyesinde bulunuyorsanız kayıp eşyayı bulmak için iki aşama başlar. Bu aşama ruhsal seviyede gerçekleşir. Buluş genelde anlık bir görüntü, derin bir hissediş veya yöneliş şeklinde ortaya çıkar. Bu evrede doğuştan premonisyon ve prekognisyon özelliği bulunanlar çok hızlı sonuç alabilirler.

Bu aşamada herhangi bir görüntü, his veya yöneliş beklentisi olmadan bekleyişinizi sürdürmelisiniz. Çünkü bilinç devreye girip “nerede, neden bulamadım, acaba şu görüntü mü, şurada olduğunu görsem, şurada olduğunu hayal etsem” şeklinde yönlendirmeler, ruhsal bağı keserek madde seviyesine çıkmanıza neden olup tüm çalışmanızı bozacaktır.

Kaynak ve Konunun Devamında Okunacak Dua, Ayet ve Esmalar için: Kaybolan eşyayı bulmak için ne yapmalı
"Ne istediğin Ne olacağını Belirler"


Cevapla

“Parapsikoloji Genel” sayfasına dön