Derin Transa Geçiş ve Yararları

derin transa geçiş, yararları nelerdir, derin trans çalışmalarının yararları, yorgunluk, uykusuzluk, halsizlik, konsantrasyon eksikliği gibi bir çok konuda yararları var

Telepati ile ilgili makale ve derleme yazılar
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Mesajlar: 139
Kayıt: 04 Ağu 2011, 22:49
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
İletişim:

Derin Transa Geçiş ve Yararları

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 23 May 2017, 22:30

Derin Transa Geçiş ve Yararları
Resim

Önceki yazımızda transa nasıl geçileceğini, paranormal çalışmalardaki önemini kısa bir teknikle birlikte açıklamaya çalışmıştık. Bu yazımızda transa geçişin ne gibi yararları olduğundan bahsetmek istiyorum. İster meditasyonla ister farklı yöntemlerle transa geçiş çalışmalarına devam ettiğinizde yararlarını sizde görmeye başlayacaksınız. Sadece paranormal çalışmalar için değil hayatınızı daha sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde sürdürmek için de önemli bir çalışma olduğuna şahit olacaksınız.

Maddesel Yaşam ve Ruhsal Kopuşlar

Kısır döngü içerisinde geçen gündelik yaşamımız, koşuşturmalar, bitmeyen ve yenileri eklenen sorumluluklar, sınavlara hazırlık, iş kaygısı, hayal kırıklıkları, aşırı beklentiler, doyumsuzluklar, ödenmesi gereken veya geciken faturalar, sürekli bir şeyler almamız için dayatılan reklamlar ve daha fazla kazanma gereksinimleri, gürültü kirliliği, ruhumuzu kuşatan tüm bu baskılar ve temiz oksijen azlığının hat safhada olduğu doğadan ve doğal olan hemen herşeyden uzak günümüz yaşantısı bunalımları ve depresyonu yani ruhsal kopuşu-enerji çöküntüsünü beraberinde getiriyor. İnsana dayatılan ve üstesinden gelmesi istenen o kadar fazla yük var ki iflas kaçınılmaz oluyor. Biriken maddesel baskıların bir şekilde ortadan kaldırılması gerekir ancak sistem bunun da çözümünü sunuyor ve tüm baskıları ötelemeyi öğretiyor Depresyona karşı Anti Depresanlar. Oysa Anti Depresanlar ruhsal bağı koparan en büyük etkenlerden biridir. Hissedilen hiçbir ağrı, yaşanılan hiçbir bunalım sebepsiz değildir. Ağrı ve bunalım kurtuluş için birer uyarıdır. Bu uyarılar kapatıldığında sanal mutluluk hormonları ile sarmaş dolaş olan insan ruhsal bağlarını da kopardığı için ileride üzerine katlanarak gelecek daha büyük bunalımları kendisi hazırlamaktadır.

Doğal Deşarj ve İyileştirme Fonksiyonları

Madde bedenin içinde hapsolan ruh ile birlikte uyum sağlayabilmesi için gereken tüm donanım da içerisine yerleştirilmiştir. Baskı herhangi bir madde alınmadan da ortadan kaldırılabilir veya en aza indirilebilir. Özet ifade ile madde beden ile ruhun irtibatı kesilmeden iki beden arasındaki iletişim en iyi hale getirilmelidir. Bunun en güzel örneğini çocuklarda görebilirsiniz. Ruhsal iletişimleri o kadar sağlıklıdır ki aynı gün içerisinde hem kavga edip hem ağlar hem de oynayıp gülebilirler. Rüyaları çok berraktır ve pozitif enerjileri asla tükenmez. Hemen herşeyi oyuna dönüştürebilirler.

Büyüdükçe insan gövdesi kalınlaşan ve özünden uzaklaşan bir ağaca benzer. Maddesel yaşam ve mücadele onu yaşı ilerledikçe özünden uzaklaştırır ve madde düzeyinden gelen saldırıları oyuna dönüştürerek deşarj olamaz hale gelir.

Derin Transa Geçiş ve Yararları

Ruhsal irtibatın güçlendirilebilmesi ve sağlıklı bir yaşam sürdürmek için çok sayıda yöntem sıralanabilir tümüne bu yazıda yer vermemiz mümkün olmadığı için konuya bakan yönünü Derin Transa Geçiş olarak ele alalım. Paranormal çalışmalarda gelişmemiz dışında bize ne gibi yararlar sağlar?

*Durmaksızın akıp giden hayatın akışını bir an durdurup zihnen, bedenen ve ruhen dinlenirsiniz
*Bilinçaltına atılan ve sadece uykuda analiz edilip çözülen sorunların tüm yükünü uyku anına bırakmazsınız
*Kaslarınızda biriken negatif enerjilerin atılmasını ve bedeninizin rahatlamasını sağlarsınız

Yazının Devamı:
Derin Transa Geçiş ve Yararları
"Ne istediğin Ne olacağını Belirler"


Cevapla

“Telepati Genel Derleme Yazı ve Makaleler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir