Nesneler Üzerinden Telepatik İletişim

nesneler üzerinden telepatik iletişim, telepatik iletişim teknikleri, telepatik iletişim nasıl yapılır, telepatik iletişim nesneler üzerinden nasıl kurulur, olumlu ve olumsuz telepatik aktarımlar, düşüncenin bilinçli aktarımı

Telepati ile ilgili makale ve derleme yazılar
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Bukra
Mesajlar: 15
Kayıt: 24 Kas 2017, 14:07
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Nesneler Üzerinden Telepatik İletişim

Okunmamış mesaj gönderen Bukra » 18 May 2018, 02:49

Resim

Nesneler Üzerinden Telepatik İletişim

Telepati ve Nesneler Üzerinden Aktarım - Parapsikoloji iletişimin ruhsal yönünü telepati ile ele alır. Telepatik iletişimin çok farklı normları bulunur ve bu alan sanılandan daha geniştir. Düşünce seslendirilebilir, doğrudan aktarılabilir veya nesneler üzerinden serbest ve hedeflenebilir bir biçimde yansıtılabilir. Yaşamımızın büyük bölümü bilinmeyen ruhsal değişimlerle geçer. Bu değişimlerin bir çoğu kullandığımız ve dokunduğumuz nesneler üzerinden aktarılan telepatik etkilerle meydana gelir.

Olumsuz Telepatik Aktarımlar

Gününüz çok neşeli bir şekilde devam ederken bir anda sebebini bilemeyeceğiniz bir değişim yaşadınız. Bu değişime anlam vermekte zorlandınız. İçinizdeki negatif değişimin sebebi neydi? Oysa herşey olması gerektiği gibiydi. Neşenizi bozacak bir olumsuzluk yaşamamıştınız. Kimseyle tartışmamıştınız. Etrafınıza pozitif enerji dağıtırken bir anda içinize dolan bu negatif akımın sebebi neydi?

Farketmediniz ancak az önce kapıyı açan iş arkadaşınızın içinde fırtınalar kopuyordu ve tam kapı kolunu tuttuğu anda içinden öfkeyle, çok ağır sözler söyledi. Bir süre sonra siz o kapının kolunu tutarak içeri girdiniz ve kapı koluna aktarılan o hedeflenmemiş negatif enerji size yansıdı.

Olumlu Telepatik Aktarımlar

Neler olduğunu anlayamadınız, çözemediniz ve günü bir başkasının size aktardığı negatif enerjinin etkisi altında daha gergin bir şekilde devam ettirmek zorunda kaldınız. Arkadaşınızla buluşmak üzere otobüse bindiğinizde bir anda içinizde tarifsiz bir mutluluk hissetiniz. İçiniz içinize sığamaz oldu. Az önce ruhsal yapınızı altüst eden negatif enerjinin yerini bir anda pozitif enerjiler aldı.

Siz yine farketmediniz ancak az önce otobüsten inen genç, telefonuna gelen mesajla çok mutlu olmuştu. O anı yaşarken sizin oturduğunuz yerde O, oturuyordu.

Siz yolda arkadaşınızla buluşacağınız kafeye ilerlerken, arkadaşınız size vereceği hediyeye bakarak sizinle birlikte geçirmek istediği yılların hayalini kuruyordu. Bir araya geldiğinizde çok güzel zaman geçirdiniz ve sizin için alınan hediyeye çok mutlu oldunuz. Akşam hediyenizi açarken, arkadaşınızın size aşık olabileceğini ve sizinle evlenmek istediğini düşünmeye başladınız.

Evet gerçekten arkadaşınız hediyenizi hazırlarken sürekli sizi ne kadar çok sevdiğini düşünüyor ve sizinle evlendiğini hayal ediyordu.

Bu örnekler hayatımızın her anında farklı şekillerde sürekli yaşanmakta. Gün içerisinde sebebini bilmediğimiz ruhsal değişimler ruhsal yapımıza ve dış etkilere ne kadar açık olduğumuza bağlı olarak sürekli tekrarlanmakta.

Dr. Masaru Emoto’nun buz kristalleri üzerinde yaptığı bilimsel çalışmaları duymuşsunuzdur. Su dondurulduğunda söylenen sözlere göre farklı şekillerde kristalleşiyordu. Bizler bu ve benzeri durumları ruhsal boyutta telepatik aktarımlarla da yaşıyoruz.

Düşüncenin Nesneler Üzerinden Telepatik Yolla Aktarılması

Bu aktarım iki yönlü yaşanmaktadır. Birincisi bilinçli aktarımdır. Daha önceki telepati ile ilgili konularda düşüncenin bilinçli bir şekilde aktarılabileceği üzerinde durmuştuk, üzerine bilinç eklenen her düşünce hedeflenebilir ve belli bir amaca hizmet edebilir. İkincisi ise yukarıdaki örneklerde de aktardığım gibi büyük çoğunlukla bilinçsiz bir şekilde yapılan aktarımlardır.

Düşüncenin Bilinçli Aktarımı

Düşünce sadece belli bir insan hedef alınarak oluşturulmuşsa; öfke, sevgi gibi; sadece o insanda etkili olacaktır. Bu durumda düşünceler belli bir isim veya görüntü ile ilgilidir. Akratılacak mesajlar; hedeflenen insanın yüzü ve o insanla ilgili yaşanılan ruhsal anlar düşünülerek oluşturulur. Etki sadece o insanla ilgili olacağı için başkalarına aktarım olsa da bir anlam bütünlüğü oluşmayacaktır.

Nesneler Üzerinden Telepatik İletişim Konunun Devamı: Telepati ve Nesneler Üzerinden Aktarım
Bukra Tarık DORA
www.parapsikoloji.net


Cevapla

“Telepati Genel Derleme Yazı ve Makaleler” sayfasına dön