Telepati ve Rüyalara Etki

telepati ile rüyalara etki edilebilir mi?, telepati ve rüya ilişkisi, telepatinin rüyalar üzerindeki etkisi

Telepati ile ilgili makale ve derleme yazılar
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Mesajlar: 139
Kayıt: 04 Ağu 2011, 22:49
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
İletişim:

Telepati ve Rüyalara Etki

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 16 Mar 2017, 11:09

Telepati ve Rüyalara Etki İnsan rüyasına, telepati yoluyla tesir edilebilmekte ve rüya değiştirilebilmektedir. Belki de ölmüş olan yakınlarımızın ruhları rüyalarımıza bu şekilde tesir etmektedir.

Dr. M. Ulman, Dr. Stanley Kripner rüya laboratuvarında tecrübe edilecek şahsın başına elektrot bağlıyor ve şahıs uyutuluyor. Uyumaya başlayınca telepat, uyuyan kişiye istenilen resimleri rüyasında telepati yoluyla gösteriyor. Netice olarak dünyada uyuyana telepati yoluyla istenen rüya gösterildiğine göre, ruhlar niçin rüyamıza girip bizle temas edemesin?

İlim adamlarının büyük çoğunluğu telepatinin elektromanyetik dalga olmadığını söyler. Profesör Arkadyevin hesaplarına göre beyinden çıkan enerji o kadar zayıftır ki birkaç metrenin dışına çıkamaz. Açıkçası telepati çok uzak yerlere gidebileceğine göre bunun beyin dalgalarıyla alakası yoktur. Sinir ve adalelerin çekilip toplanmaları sırasında elektromanyetik sinyaller gönderilmektedir. Fakat sinyaller son derece zayıftır. Bunlar; ancak birkaç santimetre uzaktan hassas cihazlarla alınabilmiştir. Şu halde 2 beyin arasında bir metreden biraz fazla bir mesafede elektromanyetik nakil çok zor şekilde gerçekleşebilir. Bu durumda dünya - ay arası gibi bir mesafede meydana gelen telepatiyi ancak ruh ile izah etmek mümkündür. Yani ortada ruhi bir hadise vardır. Eğer insan organizması elektromanyetik dalgalara karşı hassas ise, bu halde mühendis ve teknikerlerde, (ki bunlar yüksek frekanslı güçlü yayın kaynaklarının yakınında çalışırlar) bazı psikolojik durumların ortaya çıkması gerekirdi.

Elektromanyetik dalgaların şiddetlerinin mesafeye göre azaldığı bilinir. Bu yüzden Profesör Vasilyev, Tomasevskiyi 1500 km. ötede bulanan Sivastopol’e gönderdi ama yine telepati hadisesi meydana geldi. Kısaca telepatinin elektromanyetik dalgayla alakası yoktur. Rüya - telepati bağlantısına ait çeşitli üniversitelerden de yayınlar gelmiştir. 1960'ta Newyork Maimonides araştırma merkezinde tecrübe edilen şahsa telepati ile istenen rüya gösteriliyor. Telepatiyle insanların ruhsal yapılarına tesir edip, vücutlarında bir takım değişiklikler de yapılabiliyor.

Bütün bu ilmi araştırmalar bize gösteriyor ki, maddenin katı cidarları parçalanmıştır. İnsanın kâinata dağılmış ve yayılmış emel ve arzularının kaynağı olan ince ve derin duygularını, boğazı sıkılıp zindana tıkılan insanlar gibi dar madde ve zaman kalıplarının içine hapseden on dokuzuncu asır modası materyalist düşünce kökten yıkılmıştır. Artık madde, ilmin gözünde renkli ve engin fizik - ötesi âlemin üstüne serilmiş tenteneli bir perde gibi durmaktadır. İnsana semadan gelen mesajların gerçekliği bütün parlaklığı ile zuhur etme demine ulaşmıştır.

Dr. Polat HAS
"Ne istediğin Ne olacağını Belirler"


Omerfaruk
Mesajlar: 7
Kayıt: 31 Mar 2017, 21:12
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
İletişim:

Re: Telepati ve Rüyalara Etki

Okunmamış mesaj gönderen Omerfaruk » 14 Nis 2017, 07:54

Telepati uygulama aşamaları hakkında birçok yöntem yazılıyor bunlarda zihinde karmaşaya sebep oluyor.
Daha açık bir uygulama denemiş olan tek bir yöntem
Zihin karmaşasını ortadan kaldırmak için var ise yazıp yardımcı olabilirmisiniz.
Teşekkür ederim
Kolay gelsin

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Mesajlar: 139
Kayıt: 04 Ağu 2011, 22:49
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
İletişim:

Re: Telepati ve Rüyalara Etki

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 14 Nis 2017, 23:33

Tek tip insan olmadığı için tek tip teknik olması da mümkün değil ne yazık ki. Herkesin belirli bir araştırma sürecinden sonra kendine uygun bir teknik geliştirmesi veya en azından teknikleri kendisine uyarlaması en uygun olanıdır.

Ancak mutlaka öneri derseniz şu iki link hem temel hem de ileri seviyeler için yeterli olacaktır. İlk başlıkta mümkün olduğunca sadece bir şekilde anlatmaya çalıştım.

https://www.parapsikoloji.net/telepati- ... pilir/amp/
https://www.parapsikoloji.net/telepatik ... ikler/amp/


Rüyaya girmek ve rüyaların kontrol edilmesi: https://www.parapsikoloji.net/ruyaya-gi ... -edilmesi/
"Ne istediğin Ne olacağını Belirler"


Cevapla

“Telepati Genel Derleme Yazı ve Makaleler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir