Telepatide Alıcı Özellikleri

Telepatide alıcıda bulunması gereken özellikler nelerdir, telepatide alı özellikleri, telepati yapabilmek için, telepatide başarılı olabilmek için nelere dikkat etmek gerekir

Telepati ile ilgili makale ve derleme yazılar
Kullanıcı avatarı
Bukra
Mesajlar: 5
Kayıt: 24 Kas 2017, 14:07
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
İletişim:

Telepatide Alıcı Özellikleri

Okunmamış mesaj gönderen Bukra » 30 Ara 2017, 21:26

Telepatide Alıcı Özellikleri
Resim

Telepatide Alıcı Özellikleri - Telepati tek taraflı bir ruhsal iletişim değildir. İletilerin ulaştırılacağı alıcının özellikleri de göz önünde bulundurulmalıdır. Telepatide alıcı verici ilişkisi elektronik aletlerdeki alıcı ve vericilerin frekans uyumuna benzetilebilir. Yayın yapılan bant, sinyal gücü ve frekans aralıkları elektronik aletlerde ne kadar önemli ise telepatide de göz önünde bulundurulması gereken noktalar vardır.

Telepatik Alıcıyı Tanıyın

Mesaj iletmek istediğiniz alıcıyı ne kadar tanıyorsunuz? Ruhsal anlamda nasıl bir insandır? Enerji yoğunluğu nedir? Eğer aranızda ailevi bir bağ veya karşılıklı duygusal bir bağ yok ise telepatik bağ kurmak istediğiniz kişiyi tanımanız gerekir. Bu evrede şu noktalara dikkat edebilirsiniz,

* Aranızda ruhsal bir uyum var mı?

Yani birbirinizi gördüğünüzde negatif - pozitif enerji oranı nedir. Bazı insanlar vardır yanlarında bulunmak istemezsiniz, bazıları da vardır ki yanlarında bulunmak size mutluluk verir, onların yanında kendinizi çok iyi hissedersiniz. Eğer telepatik bağ kurmak istediğiniz alıcı ile enerji alışverişiniz olumlu değilse öncelikle bu durumu değiştirmek için çaba göstermelisiniz. Veri iletimi her iki durumda da olur ancak gönderilen verilerin de negatif yüklü olacağını unutmayın.

* Ne kadar duygusal?

Telepatik iletişime geçmek istediğiniz insan eğer duygusal bir yapıda ise büyük ihtimalle mantıktan ziyade duyguları ve hisleri ön plandadır. Telepatik iletişiminizi de buna göre düzenlemeniz gerekir (imajinasyonda duygusal veriler). Bu durumda olan alıcılar telepatik iletişime daha açık olurlar. Eğer duygu ve hislerden ziyade mantığı ve aklı ile hareket ediyorsa yapacağınız çalışmayı (Mantıksal veriler) bu durumu göz önünde bulundurarak yapmalısınız.

* Nelerden hoşlanır?

Telepatide savunma mekanizmalarına daha önce değinilmişti. Bu mekanizmalar hayatın normal bir şekilde yaşanabilmesi, tüm düşüncelerin bilincimize akmasının engellenmesi için büyük öneme sahiptir. Aksi taktirde tüm verilere açık hale gelinir ki bu durumda yaşam katlanılmaz bir hale gelir.

Devamı:
Telepatide Alıcı Özellikleri
Bukra Tarık DORA
www.parapsikoloji.net


Cevapla

“Telepati Genel Derleme Yazı ve Makaleler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir