Telepatide Fısıltı Derinliği

telepatide fısıltı derinliğine inmeye hazırlanın, fısıltının frekans etkisi duyum eşiği direncini kırmaktadır, telepatide gelişmek için, telepati güçlendirmek için fısıltı derinliğine inin

Telepati ile ilgili makale ve derleme yazılar
Kullanıcı avatarı
Bukra
Mesajlar: 5
Kayıt: 24 Kas 2017, 14:07
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
İletişim:

Telepatide Fısıltı Derinliği

Okunmamış mesaj gönderen Bukra » 24 Kas 2017, 14:19

Telepatide Fısıltı Derinliği
Resim

Telepatide Fısıltı Derinliği - Kalabalık bir ortamda yüksek sesle yapılan bir konuşma mı daha çok dikkatinizi çeker, özenle seçilmiş ve üzerine duygu yüklenmiş gizem dolu bir kaç kelimeden oluşan fısıltıyla söylenen bir cümle mi? Dikkatinizi verdiğinizde hangisinde ruhsal çekim ve yoğunluk hissedersiniz? Küçük bir çocuğa adını fısıltıyla seslenmeyi hiç denediniz mi?

Telepatide Fısıltı Derinliği

Uygulama yapmak yüzlerce sayfa okumaktan daha etkilidir. Uygulayın ve sonuçları kendiniz test ederek kavrayın. Telepati konusunda ilginiz yoğunsa, bu başlığın ne anlam ifade ettiğini kavramak için bir tam gününüzü fısıltıyla konuşarak geçirmeyi deneyin. Sesinizi duyurmak için özel bir efor sarfetmeyin tek yapmanız gereken normalde yaptığınız tüm konuşmaları fısıltı tonunda yapmak. Bunu yaparken bir noktaya dikkat etmenizi öneririm.

"Mesajlar, telepatik iletişimde bulutların içerisinde gizlenmiş varlığı bilinen ama ortaya çıkarılamayan yağmur taneleri gibidirler. Hissedilir, bilinir ama bir araya getirilip su elde edilemez."

Korku ve gerilim filmlerinde fısıltı tonunda yapılan konuşmaları hatırladınız mı? Hangi sahnelerde, hangi durumlarda ve hangi etkileri ortaya çıkarmak için fısıltı kullanılır? Fısıltının tonlamaları, yankılar, kelimeler üzerindeki vurgular! Tüm bunları zihninizde dikkatle inceleyin. Elde ettiğiniz ruhsal verileri gün boyu yapacağınız tüm fısıltılı konuşmalarda değerlendirin.

Fısıltı Etkisi

Çalışmayı yaparken dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Karşı tarafa fısıltı ile göndereceğiniz her mesajı önce zihnen telepati yolu ile gönderin. Zihnen mesaj gönderme konusunda bilgi sahibi değilseniz kısaca belirteyim.

Zihnen veya kalben yapılan konuşmalarda dil ve dudak oynatılmaz. Okuma yazma dönemindeki sesli okuma alışkanlığı bu sistemi ne yazık ki köreltmektedir. Canlandırmak için bir süre alıştırma yapmaya gereksinim duyulur. Zihnen - kalben okuma, Düşüncenin bilinçli bir şekilde yürütülmesidir. Sesi olmayan görüntülü bir film gibidir. Daha önce bu çalışmayı yapmamışsanız dil ve dudak kaslarınız her harf için harekete geçme eğilimi göstereceklerdir. Eğer bu konuda kendinizi geliştirmek isterseniz nefes egzersizleri ile derin transa geçtiğinizde bu çalışmayı yapmanızı öneririm. (Nasıl Transa Geçilir)

Çalışmamıza tekrar dönecek olursak, fısıltı ile söyleyeceğiniz herşeyi öncelikle zihnen söyleyin. Bu çalışmayı fısıltı deneyimi yapacağınız günden daha önce yaparsanız sıkıntı yaşamazsınız. Zihnen konuşmaya başladığınız birinci etapta kelime ve harfler vurgulanmaya çalışılır, bu okuma yazma dönemindeki heceleme alışkanlığının etkisidir. Pratik yaptıkça düşünce ve konuşmaların seslendirilmeden önce zihinde sadece kısa bir andan ibaret olduğunu göreceksiniz. Sesler mesaj iletimini yavaşlatır. Düşünce hız demektir. Burada bir noktayı daha fark edeceksiniz, Telepatik iletişimde mesaj iletimi ile alımı arasındaki hız alışverişte etkilidir. Ses mi gönderiyorsunuz? Düşünce mi?

Bu aşamayı geçtiğinizde tüm mesajları çok hızlı bir şekilde iletmeye başlayacaksınız. Düşünceler kısa bir anda gelip geçecek. Düşün ve Fısılda. İki arasındaki etkiyi fark et. Etki farklarını görmek için gün sonunda sadece düşünce ve sadece fısıltı ile iletişim kurun.

Deneyiminizi Değerlendirin

Yaptığınız çalışmayı mutlaka değerlendirin. Elde edecekleriniz telepati konusunda okuyarak elde edemeyecekleriniz olacaktır.

Hangi saatlerde daha iyi sonuçlar aldınız?


Devamı: Telepatide Fısıltı Derinliği
Bukra Tarık DORA
www.parapsikoloji.net


Cevapla

“Telepati Genel Derleme Yazı ve Makaleler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir