Telepatik Fısıltılar ve Telepatik Gelişim

telepatide fısıltı teknikleri, telepati geliştirme, telepati güçlendirme, telepatide başarılı olmak için zihninizden fısıldayın

Telepati ile ilgili makale ve derleme yazılar
Kullanıcı avatarı
Bukra
Mesajlar: 5
Kayıt: 24 Kas 2017, 14:07
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
İletişim:

Telepatik Fısıltılar ve Telepatik Gelişim

Okunmamış mesaj gönderen Bukra » 30 Ara 2017, 21:24

Telepatik Fısıltılar ve Telepatik Gelişim
Resim

Telepatik Fısıltılar ve Telepatik Gelişim - Telepatide Fısıltı Derinliği adlı yazımızda değerlendirme aşamasına kadar olan bölümde neler yapmanız gerektiğinden bahsetmiştik. Bu yazımızda çalışma sonrası yapacağınız değerlendirme ile birlikte dikkat etmeniz ve üzerinde durmanız gereken noktalara değineceğiz. Telepatide kendimizi geliştirmek için hangi noktalara dikkat etmeliyiz?

Telepatik Fısıltılar ve Telepatik Gelişim - Yaşanabilecek Zorluklar

Teknik ileri seviyelere hitap ettiği için zihnen veya kalben konuşmaya alışık değilseniz ilk evrelerde zorlanabilirsiniz. ancak pratik yaptıkça çok hızlı ilerlenebilecek bir tekniktir. Daha önce meditasyon yapmış veya derin transa girmiş olanlar madde bedenden sıyrıldıklarında ruhsal bütünleşme sırasında deneyimledikleri içsel konuşmalardan bu duruma aşina olduklarını göreceklerdir. Bu aşamaya daha önce gelmemiş olanlar sabredip çalışmaya devam edecek olurlarsa kısa sürede gelişme göstereceklerdir.

Teknikteki zorlayıcı, aşılması gereken nokta sizi madde seviyesine bağlayan duyu organları ile düşüncelerin seslendiriliyor olmasıdır. Karşı tarafla iletişimde düşünce seslendirme, sadece madde düzeyi için gereklidir ruhsal seviyede böyle bir ihtiyaç olmadığını bilmeniz gerekir. Astral seyahat ve bilinçli rüya deneyimi yaşayanlar ruhsal seviyedeki iletişimin telepatik olduğunu görmüşlerdir. Bu teknik gündelik yaşantınızda da telepatik iletişimi geliştirmenize yarayacaktır. Tekniğin zorlayıcı kısımlarını sabrederek geçerseniz ruhsal iletişimde ne kadar etkin olduğunu göreceksiniz.

Hangi Saatlerde Daha İyi Sonuçlar Aldınız?

Gereksiz bir ayrıntı gibi görünse de gelişiminizin hızlanması açısından önemlidir. Eğer doğuştan gelen gizli bir telepatik yeteneğiniz varsa bu aşamada belirlemeniz kolaylaşacaktır. Tıpkı ağır uyku evresinde olduğu gibi her kişiye özel, belirli ruhsal açılım zamanları vardır. Bu zaman dilimleri tıpkı beynin biyolojik saati gibi işlev görür.

Eğer tekniği uzun vadede ele alıp değerlendirecek zamanınız varsa aktif olmayı bekleyen telepatik açıklar size eşlik etmeye başlayacaktır. Yaptığınız çalışma sonrası özellikle belirli zaman dilimlerinde telepatik iletilerin daha etkin olduğunu farkederseniz çalışmalarınızı o saatlerde yoğunlaştırmaya çalışın. O zaman dilimleri telepatik iletişiminizin gelişmesi için açılım evresi gibi kullanılabilir.

Kimlerle Telepatik İletişimde Daha Başarılı Oldunuz?

Eğer mümkünse ilk iletişimlerinizi Annenizle yapın. Doğum öncesinden itibaren hem bedensel hem de ruhsal etkileşim ilk olarak Anne ile başladığı için doğal olarak bu hayatta telepatik iletişiminizin en yoğun olduğu insan Anneniz olacaktır. Eğer Annenizle aranızda iletişim sorunları yaşadığınız bir evreye girmişseniz, çalışmanızı diğer aile bireyleri ile en yakın olduklarınızdan başlayarak devam ettirin.

Psikolojik etkenler ruhsal yönden insanı olumsuz yönde etkileyecektir. Bu etki çift taraflıdır. Ruhsal etkenler madde seviyesini, Madde seviyesi de Ruhsal seviyeleri karşılıklı olarak etkilerler. Aile içerisinde kendinizi yanında huzurlu ve rahat hissettiğiniz birey denemeniz gereken ikinci kişi olmalıdır.

Aile bireyleri dışında sırası ile karşılıklı kalbi duygusal yakınlığınızın olduğu insanlar (Eşiniz, kız-erkek arkadaşınız, yokluğunu hissettiğinizde kalbinizin burkulduğu insanlar), çocukluğunuzun (bebeklik evreleri birlikte geçenler öncelikli) birlikte geçtiği samimi arkadaşlarınız ve hayatınızın hangi evresinde olursa olsun yanında bulunduğunuzda kendinizi rahat hissettiğiniz, psikolojik savaş yaşamadığınız insanları kendinize yakınlıklarına göre belirli bir sıraya koyabilirsiniz.

Yaptığınız çalışma sonrası en hızlı sonuç aldığınız kişi ile ağırlıklı çalışmanız daha hızlı ilerlemenizde yarar sağlayacaktır.

Telepatik Fısıltılar ve Telepatik Gelişim - Yaş ve Cinsiyet Farkları

Bedensel yaş dışında ruhsal yaşınızda, sizin telepatik iletişiminizi etkileyecektir. Genel olarak hangi yaş guruplarına kendinizi daha yakın hissediyorsanız sizin ruhsal yaşınızda o yaşlar seviyesindedir. Çalışmalarınızı da o yaş gruplarında yoğunlaştırmaya çalışın.


Devamı: Telepati Fısıltılar ve Telepatik Gelişim
Bukra Tarık DORA
www.parapsikoloji.net


Cevapla

“Telepati Genel Derleme Yazı ve Makaleler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir