Telepatik Parazitlerden Korunma Yolları

Telepati ile ilgili makale ve derleme yazılar
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Çevrimiçi: Hayır
Mesajlar: 136
Kayıt: 04 Ağu 2011, 22:49
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 10 kez
Teşekkür edildi: 56 kez
İletişim:

Telepatik Parazitlerden Korunma Yolları

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 13 Haz 2012, 19:46

PARAZİT TESİRLERDEN KORUNMA YOLLARI
Bize dışarıdan gelen yanıltıcı etkilere parazit tesirler diyoruz. Bu parazit tesirler insanlardan düşünce yoluyla yayılan çoğunlukla negatif yüklü enerjilerdir. İnsanların farkında olmadan çevrelerine yaydıkları bu enerjiler, sürekli çevremizde dolaşırlar. Ve biz bunlardan farkında olmadan etkileniriz. Özellikle de gevşeme durumunda bu tesirler daha kolay hissedilebilir. Bunlara ek olarak spatyomdan dünyaya yansıyan, bedensiz ruhsal varlıklardan gelen tesirler de vardır. Bunlar psişik çalışmalarda en büyük engelleri oluştururlar. Bu tesirlere karşı bir etki alanının yaratılması gerekir. Bu da aslında ayrı bir çalışma konusudur. ...Ve bu noktaya önem gösterilmesi gerekir.

Şimdi size bu parazit tesirlerden ve çevremizden bize gelesi muhtemel negatif enerjilerden korunma yollarını maddeler halinde aktarıyorum:
1 - Psişik çalışmalarınızı sürekli aynı odada yapınız. Bu, odanızın sizin enerjilerinizle dolmasına ve başka enerjilerin orada barınamamasına sebebiyet verecektir. Odanızın aurası gün geçtikçe daha yüksek seviyeli bir hal alacaktır.

2 - Psişik çalışmalar yaptığınız odanızın aurasını düşürmemek için kesinlikle, o odada münakaşalara girişmeyin, kızgınlık, öfke, kin, kıskançlık gibi negatif enerjileri odanızda üretmeyin ve başkalarının da üretmesine izin vermeyin. Odanızda fırsat buldukça pozitif enerji yayma çalışması yapınız. Bunu yapmak son derece kolaydır. Gevşedikten sonra tüm odanızı temizleyecek olan sevgi şefkat, merhamet gibi pozitif yüklü
enerjilere konsantre olun.

3- Odanızda özellikle çalışmadan bir saat önce sadece mavi bir ışık yakınız. Mavi rengin negatif enerjileri polarize etme özelliği vardır. Anadolu Halk Kültürü'nde ortaya çıkan nazar boncuklarının mavi renkte olması bir tesadüf değildir

5- Ruhsal olgunluğunuz arttıkça sizi saran biyomanyetik enerji alanınız yani auranız da buna bağlı olarak güçlenecektir. Bu da bilgilerinizin artmasıyla doğru orantılıdır. Mümkün olduğunca ruhsal bilgilerinizi arttırmaya gayret gösterin. Ön yargılara yer vermeyin. Sürekli araştırıcı ve sorgulayıcı bir zihin hali içinde olun. Her şeye inanmayın... En iyi korunma yollarından biri, soru soran bir zihindir. Daha önce kulaktan dolma öğrendiklerinizi sorgulayın... Biraz şüphecilik sağlıklıdır; kuşku duyun, kanıt isteyin... Ruhsal olgunluk ve ruhsal kültür en büyük korunmayı sağlayacaktır.

6- Auranızı güçlendirici imajinasyor ve telkin çalışmalarında bulunun. Kendinizi pozitif bir enerji alanıyla sarabilirsiniz. Bunu yapmak için gözlerinizi kapatın, gevşeyin ve kendinizi parlak beyaz bir ışıkla çepeçevre kuşatılmış olarak imaj ine edin. Beyaz ışığın, hem ön hem de arka tarafınızdan genişleyerek başınızın üstünden geçtiğini ve ayaklarınızın altına kadar sizi kuşatmasını isteyin. Beyaz ışık tüm olumsuzlukları yok etme gücüne sahiptir. Koruyucu bir kalkan görevi yapar. Bu düşüncenin önemli bir etki yaratacağından emin olabilirsiniz. Fırsat buldukça bu konsantrasyon çalışmasını tekrarlayın.

7- Yüksek seviyeli "Ruhsal İdareci Planlar"dan yardım talep edin. Onların enerjileri ile sizi desteklemelerini isteyin. "İstek Yasası"nın kainatta çalışmakta olduğunu unutmayın. Ne isterseniz sonunda onunla karşılaşacaksınız. Düşüncelerinizle siz aslında farkında olmadan kainatta işlemekte olan yasalar sonucu kendi geleceğinizi kendiniz tayin ediyorsunuz. İnsanların zaman zaman istekleriyle karşılaşmadıklarından şikayet ettiklerini duymuşsunuzdur. Kim bilir belki bazen siz de bundan şikayet ettiğiniz de olmuştur. Bunun tek sebebi düşüncelerinizi doğru kullanamayışınız ve isteklerinizi yanlış dile getirnenizdir. "Ah keşke şu olsa..." diyerek ona ulaşamayacağınızı daha önce söylemiş ve kendi kendine telkin konusunu işlediğimiz bölümümüzde bunun nasıl yapılabileceğini aktarmıştık...

 Not
Telkin konusu kaynak kısmında belirtilen eserde geçmektedir.
 Ergun CANDAN'ın
Ruhsal Güçleri Geliştirme Teknikleri
Adlı Eserinden Alınmıştır
"Ne istediğin Ne olacağını Belirler"


Maximum
Çevrimiçi: Hayır
Mesajlar: 36
Kayıt: 15 Ağu 2012, 11:23
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0
İletişim:

Re: Telepatik Parazitlerden Korunma Yolları

Okunmamış mesaj gönderen Maximum » 15 Ağu 2012, 19:36

Teşekkürler
Maximum Phishishk

Phoenix
Çevrimiçi: Hayır
Mesajlar: 4
Kayıt: 31 Ağu 2012, 14:38
Yaşadığınız İl: 5 Amasya
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0
İletişim:

Re: Telepatik Parazitlerden Korunma Yolları

Okunmamış mesaj gönderen Phoenix » 31 Ağu 2012, 15:04

teşekkürler bilgi için

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Çevrimiçi: Hayır
Mesajlar: 136
Kayıt: 04 Ağu 2011, 22:49
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 10 kez
Teşekkür edildi: 56 kez
İletişim:

Re: Telepatik Parazitlerden Korunma Yolları

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 18 Eyl 2012, 14:49

Rica ederim.
"Ne istediğin Ne olacağını Belirler"


Cevapla

“Telepati Genel Derleme Yazı ve Makaleler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir