Telepati ile ilgili alıştırmalar - Telepati nasıl yapılır

telepati ile ilgili araştırmalar, telepati nasıl yapılır

Telepati nasıl yapılır? Telepati teknikleri? Telepatik mesaj iletişimi ve telepatik iletişim hangi teknikler kullanılır?
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Telepata
Mesajlar: 6
Kayıt: 20 Mar 2017, 11:12
Yaşadığınız İl: 15 Burdur
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Telepati ile ilgili alıştırmalar - Telepati nasıl yapılır

Okunmamış mesaj gönderen Telepata » 20 Mar 2017, 17:52

Telepati ile ilgili alıştırmalar - Telepati nasıl yapılır
Resim

Telepati nedir?: İki beyin arasındaki paranormal bilgi alış verişine verilen addır. Telepatiyle zihin okumayı birbirine karıştırmamak lazımdır. Telepatide bilgiyi alan kişi, veren kişi bilgiyi verdiği sürece alır. Bunun haricinde bilgi alamaz. Fakat zihin okumada alıcı kişi karşısındaki insanın haberi olmadan aklından geçenleri algılayabilir. Telepati yasal olan diğeri ise yasal olmayan diyebileceğimiz bir hadisedir aslında.

İkinci olana bi nevi MindHacking ve ya BrainHacking diyebiliriz.Telepati ayrıca duygu yönüyle birbirlerine bağlı insanlarda çok görülen bir hadisedir. Hepimiz istemeden bir çok kez bunu başarmışızdır ama farkında değilizdir. Örneğin, severek beraber olduğunuz bir arkadaşınızı düşündüğünüzde onun sizi o an telefonla araması buna bir örnektir. Siz ona en düşük seviyede sinyaller göndermişsinizdir ve o sinyaller bu kişiyi uyarmış,O da sizi aramıştır. Siz bunun bir tesadüf olduğunu sanarsınız.

Telepati her insanın çalışarak geliştireceği bir yetenektir ve çeşitli çalışma platformları vardır. Bu platformlardan en basiti de Zener kartları dediğimiz, birbirine benzemeyen 5 şekilden oluşan kartlardır. Bu şekiller Kare, Daire, Artı, Dalga ve Yıldızdan oluşumaktadır. Yıllarca süren telepati araştırmaları ve gelişim için bu kartlar kullanılmıştır.

Telepatik Alıştırmalara Geçiş

Öncelikle size lazım olan şey alıcı mı yoksa verici mi olmak istediğinizdir. Bu kararı verdikten sonra sessiz bir mekanda telepati çalışması yapacağınız eşinizle bir süre zihninizi boşaltmanızdır. Hiç birşey düşünmeyin.Hiç bişey düşünmeyeceğinizide düşünmeyin! Sadece rahatlayın ve kendinizi salıverin.vücudunuz ve beyniniz çok rahat olmak zorundadır. Stres ve sıkıntı gibi negatif duygu dolu bir gün geçirmişseniz o gün bu çalışmayı yapmayın. Şimdi zener kartlarını hazırlayalım. PC den çizip yazıcıdan çıkarırsanız daha düzenli bir kart detesi elde edersiniz. Her şekilden 5 tane ve toplamda 25 tane kartınız olmalıdır.

Bu olayı yaparken her iki tarafta da bir kağıt ve bir kalem olmalıdır.Alıcı odanın bir ucunda ve verici de diğer ucunda bir masada ve ya uygun bi yerde oturmalılar.Verici kalmle masay vurarak ilk kağıdına konsantre olmalıdır. Kalemin sesini duyan alıcı şekli algıladıktan sonra tahminini kağıda yazıp yadığını belirtmek için o da kalemle işaret vermelidir. Buradaki amaç ortamda sessizliğin ve sukunetin bozulmadan 25 tahmini gerçekleştirmektir. Daha sonra verici ve alıcının kağıtları karşılaştırılıp sonuçlara bakılır. Konsantrasyon sırasında verici o şeklin alıcının zihninde olamsını istemeli ve düşünmelidir.Hızlı tahminler yapmayın ve gerçekten bi şeklin aklınızda canlanmasını ve ya içinize doğmasını bekleyin.

Sonuçlar

1) 5 doğru tahmin matematiksel olarak mümkündür ve rastlantısal sonuç sınıfına girer.
2) 5-10 doğru tahmin telepatik yeteneğin su yüzüne çıkmaya başladığını gösterir.
3) 10-15 adet doğru tahmin telepati yeteneğinizin olduğunu gösterir.

4) 15-20 adet doğru tahmin alıcınında vericininde iyi uyum sağladığı ve güçlü telepati yapabildiklerini gösterir.
5) 20-25 adet doğru tahmin profesyonellik aşamasıdır ve pek sık rastlanmaz.


Meliiiissss
Mesajlar: 1
Kayıt: 25 Mar 2017, 15:50
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Kadın

Re: Telepati ile ilgili alıştırmalar - Telepati nasıl yapılır

Okunmamış mesaj gönderen Meliiiissss » 25 Mar 2017, 16:10

Merhaba size sorum olacakti birdenbire birini dusunmeye basladim ayni okuldayiz konusurken falan goz temasi kurmadan anlayamam o yuzden o kisiye hep goz temasi kurdum ama icimde ona karsi birsey yoktu bir anda begenme ve hoslanma gibi birseyler oldu sizce bana telepati kurmus olabilir mi istemsizce surekli dusunuyorum yardim edin

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Mesajlar: 139
Kayıt: 04 Ağu 2011, 22:49
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: Telepati ile ilgili alıştırmalar - Telepati nasıl yapılır

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 10 Nis 2017, 09:43

Göz teması ruhsal bağ kurar. Büyük ihtimalle göz teması sırasında duygu aktarımı olmuş olabilir. Böyle bir iletişimin bilinçli veya bilinçsiz yapılmış olmasının pek bir önemi yok. Karşı tarafın size dönük duyguları varsa o her zaman "Verici" Siz de her zaman "Alıcı" konumunda olursunuz.
"Ne istediğin Ne olacağını Belirler"


Cevapla

“Telepati Teknikleri” sayfasına dön