TELEPATİ İLE RÜYASINA GİRMEK

Telepati nasıl yapılır? Telepati teknikleri? Telepatik mesaj iletişimi ve telepatik iletişim hangi teknikler kullanılır?
Uchiha Sasuke
Genel Sorumlu
Genel Sorumlu
Çevrimiçi: Hayır
Mesajlar: 5
Kayıt: 25 Tem 2013, 15:58
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 3 kez
Teşekkür edildi: 5 kez
İletişim:

TELEPATİ İLE RÜYASINA GİRMEK

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 29 Haz 2018, 20:31

TELEPATİ İLE RÜYASINA GİRMEK

Telepati ile rüyasına girmek istiyorsanız anlattığım tekniği deneyin ve istediğiniz kişinin rüyasına girin. Çalışma genel olarak bildiğimiz telepati tekniği. En önemli fark tabii ki rüyasına girmek istediğiniz kişinin uyku da olması gerektiği..

Oturun ya da uzanın. Gözlerini kapatın.
Telepati ile rüyasına girmek istediğiniz kişiyi hayal edin. O şimdi (eğer yatış pozisyonunu biliyorsanız öyle hayal edin) uyuyor.
Yanına yaklaşın. Yüz üstü, sağına veya soluna yatan biriyse elinizi onun kafasının arkasını kaplayacak bir şekilde kafasına koyun. Eğer sırt üstü yatıyorsa avuç içiniz rüyasına gireceğiniz kişinin iki kaşının ortasına gelecek şekilde elinizi yerleştirin. Elinizin içinden rüyasını kontrol edeceğiniz kişinin zihninin içine, derinliklerine doğru beyaz bir koridor hayal edin. O koridorun içine girin ve dümdüz ilerleyin. Koridorun sonunda üzerinde "rüya" yazan kırmızı bir kapı göreceksiniz. Kapıya yaklaştıkça içeriden sesler duymaya başlıyorsunuz. İyice yaklaşın, yavaşça kapıyı açın ve içeriye girin. Orası kişinin rüya alemi, zihninin en mahrem yeri. Orada bambaşka bir dünya var. Ve artık sizde o dünyanın bir parçasısınız. O kapıdan içeriye girdiğinize göre istediğiniz her şeyi orada gerçekleştirebilirsiniz. Ve bunun iyi yanı, rüya sahibinin de isteklerinize ortak olması..

Kısaca kapıdan içeri girin ve kişiye ne göstermek istiyorsanız gösterin.. (:

Bitti mi ? Bitmedi. Bir de aşağıdaki muhteşem video mu izleyin.. :lol:

Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Uchiha Sasuke mesajı için:
Yönetici (02 Tem 2018, 20:07)
Değerlendirme: 33.33%


Cevapla

“Telepati Teknikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir