Telepati İle Aşık Etme - Hiçlik Tekniği

Telepati ile ilgili sizden gelen yazılar
Cevapla
Uchiha Sasuke
Mesajlar: 5
Kayıt: 25 Tem 2013, 15:58
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek

Telepati İle Aşık Etme - Hiçlik Tekniği

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 08 Şub 2018, 23:50

Yakın zamanda başladığım telepati ile aşk serime hız kesmeden devam ediyorum (: Kendimce %100 başarı sağlayacak bir plan kurdum kafamda ve bu planımın, amacımın kilit noktası “hiçlik tekniği” dediğim olaya dayanıyor. http://telekinezi.com/tasavvufi-dini-yo ... t6798.html

Rabıta bağ demek. Siz birini düşündüğünüz an aranızda bir bağ oluşuyor ve letaif dediğimiz noktalarınız iki kablonun birleşmesi gibi bir hal yaşıyor.. Letaif için ;
http://telekinezi.com/tasavvufi-dini-yo ... t1859.html
http://telekinezi.com/tasavvufi-dini-yo ... t1858.html

Tasavvuf da, tarikatta bu rabıta dediğimiz olay çok önemlidir. Olmazsa olmazlardandır. Çünkü kişi(mürid) bağlandığı, intisap ettiği mürşidine(Evliyaya) rabıta ede ede gün geçtikçe bütün letaifleri onun letaiflerine benzemeye başlar ve zamanla kendisi de o manevi olgunluğa yaklaşır.. Siz ise bunu sevdiğiniz kişiye yaparak letaiflerinizin onunkilerine benzemeye başlamasını sağlayacaksınız ve bir “BÜTÜN” olacaksınız.. Artık 2 kişi olmayacaksınız.. "Tek olacaksınız.."

Günlük hayatta herkes zaten rabıta yapıyor. Dedim ya birini düşünmeniz zaten rabıtadır. “Annem acaba şu an ne yapıyor ?” diye düşünüp onu hayal etmeniz rabıtadır.. Tasavvuf da bu rabıta sistematikleştirilip çeşitlendirilmiştir.

Rabıtanın bir çok çeşidi vardır. Bu çeşitlendirmeler de hayale bağlıdır. Rabıta edilen kişiyi farklı şekillerde tasavvur etmektir. Ama biz rabıtanın “telebbüsü” denilen bir çeşidini yapacağız. Telebbüsü elbise demektir. Yapacağımız telebbüsü rabıta sevdiğiniz kişiyi bir kıyafet gibi üzerinize giydiğinizi düşünmenizden ibarettir. Kendinizi ortadan kaldırıp “O” olduğunuzu düşünmenizdir..
Aşağıdaki resimlerdeki gibi adeta bir zırhın içine giriyormuşcasına, zırhın içindeymişsiniz gibi hayal edin..

Siz Tony Stark, sevdiğiniz ise İron Man, yani zırhtır.. (:

Resim

Resim

Peki bunu ne kadar yapacaksınız ?
Sürekli.. (:

Sabah kalktığınızda başlayıp, akşam yatana kadar ve yatağa girdiğinizde uyuyana kadar.. İşim gücüm var bununla uğraşamam demeyin. Bu sizi sürekli uğraştıracak bir şey değil. Sevdiğiniz kişiyi bir kıyafet gibi üzerinize giydiğinizi hayal edip günlük işlerinize devam edin. Ama bu hayali aklınızın bir köşesinde tutun. Yani sürekli hayal edin ama bu hayal işlerinize engel olmasın, olmayacak zaten. Denedikçe zaman için bu size meleke, alışkanlık haline gelecek..

Eğer unuturum diyorsanız hani böyle bazıları bir şeyleri unutmamak için eline ip falan bağlar ya.. Ya öyle bir şey yapın ya da http://telekinezi.com/lucid-ruya-lucid- ... t4811.html burada hani bir teknik vardı ya kendinize bir renk belirliyorsunuz ve günlük hayatta bu belirlediğiniz rengi her gördüğünüzde “Rüyada mıyım ?” diye kendinize sorup kontrol ediyordunuz. Aynı böyle yapın.

Kendinize bir renk belirleyin. Mesela kırmızı. Bu kırmızı rengi her gördüğünüzde bu “hiçlik tekniğini, telebbüsü rabıtayı” yapın. Zaman içinde alışkanlık haline gelince renklerle falan uğraşmanıza gerek kalmaz..

"Tamam günde 10-15 dk değil tüm gün yapacağız ama kaç gün devam edeceğiz ?" Diye soracaksanız 2. Bir emre kadar 1 sene devam edeceksiniz.. Zaten siz gerçekten aşıksınız değil mi sevdiğinizi 1 yıl düşünmek sizin için zor olmasa gerek.. (:Kullanıcı avatarı
Yönetici
Mesajlar: 139
Kayıt: 04 Ağu 2011, 22:49
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: Telepati İle Aşık Etme - Hiçlik Tekniği

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 09 Şub 2018, 00:40

Aşklarını test etmek isteyenlere : )
"Ne istediğin Ne olacağını Belirler"

Uchiha Sasuke
Mesajlar: 5
Kayıt: 25 Tem 2013, 15:58
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: Telepati İle Aşık Etme - Hiçlik Tekniği

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 10 Şub 2018, 01:21

Yönetici yazdı:
09 Şub 2018, 00:40
Aşklarını test etmek isteyenlere : )
Var mısın ki yok olmaktan korkuyorsun.. (:

Resim


Cevapla

“Sizden Gelenler” sayfasına dön