Astral Seyahat Nasıl Yapılır? Astral Seyahat Teknikleri

astral seyahat en kolay nasıl yapılır, astral seyahate nasıl çıkılır, astral seyahate nasıl girilir, astral seyahate nasıl geçilir, astral seyahat nasıl yapılır detaylı, astral seyahat yapılabilir mi, astral seyahat teknikleri, astral seyahat tekniği

Astral Seyahat Hakkında yazılmış makaleler

Moderatör: Astral

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Mesajlar: 139
Kayıt: 04 Ağu 2011, 22:49
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Astral Seyahat Nasıl Yapılır? Astral Seyahat Teknikleri

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 10 May 2018, 17:58

Resim

Astral Seyahat Nasıl Yapılır? Astral Seyahat Teknikleri

Astral Seyahat Nasıl Yapılır? Astral Seyahat Teknikleri - Bu konuya aşina olanlar astral seyahat ile ilgili çok sayıda teknik okumuşlardır. Bu makalede sürekli tekrarlanan tekniklere değinmek istemiyorum. Gerçekten beden dışı seyahat yapmak isteyenlerin yapmaları gerekenler üzerinde durarak, astral seyahat nasıl yapılır konusunu ilk defa okuyanlar için kolay uygulanabilir örnekler üzerinde durmak istiyorum. Önceki yazımızda astral seyahatin tanımından, içeriğinden ve çeşitlerinden  söz ederek gerçek bir astral seyahatin nasıl olması gerektiğinden bahsetmiştik o yüzden astral seyahat nedir kısmını geçiyorum.

İnsan sadece madde bedenden oluşan bir varlık değildir. Aslını oluşturan ruh, madde gibi sınırlara bağımlı kılınmamıştır. Madde sınırlı, geçici ve kısıtlı iken Ruh kalıcı ve ilahi kurallar çerçevesinde sınırsızdır. Maddenin ruh üzerindeki hükümranlığı uyku sırasında kalktığında zaman ve mekan ötesine geçebilmektedir. Bu geçiş bilinçsiz olduğu için bize sadece yaşadıkça hatırladığımız gelecekle ilgili "anlar" bırakır.  

Resim

Bilinçli yapıldığında ise istediğiniz zaman istediğiniz yere gitme, zaman ve mekanla sınırlı kalmama, farklı alemleri keşfetme imkanı doğar. Kapsamı itibari ile kazandırdıkları, telepati, telekinezi ve diğer dallara göre daha ileri seviyededir. Madde sınırlarını aşıp size tüm alemi keşfetme imkanı sunar. Ancak keşifler kişinin sınırları aşma kabiliyeti ve ruhsal irtibatı ile sınırlıdır.

Astral seyahat nasıl yapılır teknik ve uygulama bölümüne geçmeden önce çoğu zaman atlanan, ama bilinmesi gereken ayrıntılara değinmek istiyorum. Bu bilgilerin ardından örnek bir uygulama ile konunun sonunda vereceğim ve bizzat uyguladığım teknikleri inceleyerek çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

Resim

Astral seyahate uygun bir yaşam nasıl olmalı?

Eğer zihniniz gündelik işlerle sürekli meşgul ve karmaşıksa bu karmaşıklıktan kurtulup madde ötesine geçmek bilinçli olarak mümkün olamayacaktır. Sürekli madde ve maddesel olgularla meşgul bir yaşam insanın ruhsal bağlarını koparacak, ruhu ile irtibatını sarsacaktır. Bir an için dünyayı ve içinde varolan herşeyi bir kenara bırakıp ruhsal boyuta uzanmak için, durgun bir zihin yapısıyla alfa dalga düzeyine yakın bir frekans aralığı yakalamak gerekmektedir.

Bunu ister meditasyon yaparak, ister nefes egzersizleri yaparak isterseniz derin trans çalışmaları ile sağlayabilirsiniz. Adına her ne derseniz deyin, yaptığınız çalışmanın adı her ne olursa olsun, gündelik yaşantıdan bir an sıyrılıp sadece kendinizle başbaşa kalarak ruhsal irtibata geçmeniz gerekir. Bunu bir kez başardığınızda, ruhsal aleminizdeki güzellikleri keşfettiğinizde, o kapıdan içeriye bir kez girdiğinizde artık maddesel düzeyde hiçbir şey size tat vermeyecek kadar sıradan ve yüzeysel gelmeye başlayacaktır.

Resim

Madde ötesine geçişte açlık ve seçicilik

Aç kaldığınız zamanlar olsun. Açlık ruh ile irtibatı kolaylaştırır, madde bedenle ruhsal beden arasındaki dengeyi sağlar. Bu noktayı nasıl yakalayacağınız size bağlı. Az yiyebilirsiniz, oruç tutabilirsiniz, öğlen yemeğini kaldırabilirsiniz, yediğiniz yemek miktarını azaltabilirsiniz.

Ruhsal düzeylere ulaşmanıza engel olacak yiyecekler tüketmemeye çalışın. Hayvansal gıdalardan, mevsiminde çıkmayan sebze ve meyvelerden, dondurulmuş gıdalardan, içerisinde koruyucu madde olan gıdalardan uzak durun. Uzak durmadığınız da başarılı olamaz mısınız? Elbetteki olursunuz ancak daha uzun zaman alabilir. Tüm bunlara rağmen ruhunuzla irtibatınız doğuştan güçlü ve henüz madde boyutu ile tümüyle bütünleşmemişseniz başarı şansınız her zaman yüksektir. Bu konuda Aidin Salih'in yazmış olduğu "Gerçek Tıp" adlı eseri okumanızı tavsiye ederim.

Gereksiz yaptığınız, zihninizi meşgul eden konuşmalardan ve ortamlardan uzak durun. Eğer zihniniz gün sonunda sürekli konuştuklarınız ve size verilen karşılıklarla meşgulse amacınıza ulaşmanız zorlaşacaktır. En azından çalışma yaptığınız sürece buna dikkat edin.

Resim

Düşünce Düzeyinde Hazır Olun

Astral seyahat çalışmalarına başlamadan önce zihnen kendinizi hazırlayın. Eğer kararlı iseniz mutlaka başaracağınızı bilin. Çalışmalara başlamadan önce kendinize telkinler vererek ön hazırlık yapabilirsiniz. Konu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olun. Ön hazırlık aşaması, atacağınız adımların daha sağlıklı olmasını sağlayacak ve başarabileceğinize olan inancınızı artıracaktır. Astral seyahat tekniklerini inceleyin. Kendinize uygun olanları geliştirmeye çalışın. Çalışmalara başlamadan önce zihninizde teknikleri test edin. (Teknikleri konunun sonunda inceleyebilirsiniz.)

Devamında İşlenen Konu Başlıkları ..

# Astral Seyahat Çalışmalarında Ortam Nasıl Olmalı?,
# Astral Seyahat İçin Bedensel hazırlıklar
# Teknik Düzeyde Astral Seyahat Nasıl Yapılır?
# Astral Seyahatte Korku En Büyük Engeldir
# Kimler Astral Seyahat Yapmamalı?
# -Astral Seyahat Tekniği ve Uygulama-
# Tekniği Uygularken Dikkat Edilecek Noktalar
# Hisler ve Tepkisiz Oluş
# Astral Seyahat Öncesi ve Sonrası Yaşananlar
# Astral Seyahat Teknikleri
# Düşme Tekniği ile Astral Seyahat Nasıl Yapılır?
# Buharlaşma Tekniği ile Astral Seyahat?
# Ani Kopuş Tekniği ile Astral Seyahat?
# Astral Seyahat Yapanlar ve Çıkış Anı


Astral Seyahat Nasıl Yapılır? Astral Seyahat Teknikleri ve Uygulanışı Yazının Devamı: Astral Seyahat Nasıl Yapılır?
"Ne istediğin Ne olacağını Belirler"


Cevapla

“Astral Seyahat Makaleler” sayfasına dön