Telekinezi Yapmak için İmajinasyon Tekniği

telekinezi yapmanın en kolay yolu, telekinezi yapmak için imajinasyon tekniği, telekinezi için imajinasyon yöntemleri, telekinezi için imajinasyon teknikleri, telekinezi imajinasyon, en kolay telekinezi tekniği, telekinezi güçlendirme

İmajinasyon hakkında yazılmış makaleler, imajinasyon nedir, imajinasyon nasıl yapılır, imajinasyon teknikleri, imajinasyon yöntemleri, imajinasyon nasıl kullanılır, nasıl geliştirilir, nasıl uygulanır, imajinasyon telepati, telekinezi, astral seyahat, duru görü ve parapsikolojide nasıl kullanılır

Moderatör: Astral

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Mesajlar: 139
Kayıt: 04 Ağu 2011, 22:49
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Telekinezi Yapmak için İmajinasyon Tekniği

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 23 May 2018, 21:47

Resim

Telekinezi Yapmak için İmajinasyon Tekniği

Telekinezi Yapmak için İmajinasyon Tekniği - "Yapmak istediklerinizi zihninizde canlandıramazsanız üç boyutlu maddesel dünyaya isteklerinizi tam olarak yansıtamazsanız". Daha önceki yazımızda bir telepati örneği ile imajinasyonun öneminden ve etkisinden bahsetmiştik, aynı etkiler telekinezi içinde geçerlidir. Örneğimizdeki imajinasyon etkisi bilim insanları tarafından laboratuvar ortamında gerçekleştirildiği için bu etki konusunda herhangi bir şüphe duymadan imajinasyon çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

imajinasyon İnanç, Güç, Enerji ve Telekinezi

Herhangi bir şeyi zihninizde canlandırdığınızda ortaya çıkan her görüntü yoğun bir zihinsel aktivite ile birlikte ruhsal bağların ürünüdür. İstekler gerçek yaşama yansımadan önce zihinsel ve ruhsal katlardan geçerek iç mekanizmaları tetikler. Ortaya etki edecek enerji çıkar ancak bu enerji kontrolsüz ve etkisizdir çünkü yönlendirilmemiştir. Enerjinin etki edebilmesi amacıyla enerjinin programlanması ve hedeflenmesi gerekir. Tıpkı bir binayı yapmadan önce o binanın plan ve projesinin hazırlanması gibi telekinezi çalışmalarında da yapılmak istenilenlerin zihinde ön hazırlıklarının yapılması ve resmedilmesi gerekir.

Ev almak istediğinizde bitirilmiş bir proje içerisinde alacağınız evi görmek eminim herkes için daha inandırıcıdır. Aynı durum Telekinezi çalışmaları içinde geçerlidir. İnanmadığınız ve zihninizde planını çizmediğiniz hiçbir şey madde üzerinde yeterli etkiyi gösteremeyecektir. İnanç; güç ve enerji demektir. Bu ikili, etki için gerekli iki temel unsurdur. İnanmadan bu ikilinin oluşması mümkün değildir. İnanmak için de önce kendinize ne yapmak istediğinizi resmederek, canlandırarak göstermeniz gerekir.

imajinasyon ve Hedeflenen Enerji

Yukarıda bahsettiğimiz gibi enerjinin programlanması ve hedeflenmesi gerekir. Programlanmamış ve hedeflenmemiş enerji "Ben telekinezi yapmak istiyorum" ifadesi gibi çok geniş kapsamlıdır ve enerjiyi dağıtır. Sadece istemek yeterli değildir. Telekinezi ile ilgisi olan herkes Psi Wheel adı verilen çalışmayı yapmıştır -  Telekinezi Nasıl Yapılır, Telekinezi ve Psi Wheel - kağıdın sadece dönmesini istemek ne kadar etki oluşturdu? İçsel enerjinizi ne kadar yoğunlaştırdı? Acaba hedeflenmemiş ve programlanmamış enerji kağıda ne kadar etki edip dönmesini sağlayabildi? Protonların sese ve isteklere tepki verdiğinden bahsedildiği bir zamanda acaba düşünce ve zihinsel görüntülerin etki etmeyeceğinden bahsedebilir miyiz?

imajinatif Telekinezi Çalışması ve Uygulama

Konuyu çok fazla uzatıp teknik detaylarla sıkıcı hale getirmeden imajinasyonun etkisini bir uygulama ile anlatmaya çalışayım. Uygulamaya başlamadan önce eğer yaptığınız bir uygulama yoksa meditasyon, nefes egzersizleri veya benzeri bir uygulama ile kendinizi içsel olarak hazırlamıyorsanız Nasıl Transa Geçilir? başlığında anlatılan uygulamayı yaparak enerji kanallarınızı açın ve kendinizi uygulamaya hazır hale getirin.

Örneği, çok bilindiği için Psi Wheel üzerinden anlatıyorum. Evin sakin ve sessiz bir odasında tüm hazırlıklarınızı tamamlamış olun. Çalışmayı yapacağınız malzemeler ve ortam hazır olsun. Sizi kimsenin rahatsız etmeyeceğinden emin olmalısınız.

# Derin bir şekilde gevşediğinizde zihninizde öncelikle imajinasyona ön hazırlık olması açısından en kolay resmettiğiniz şey ne ise ondan başlayın. Bu sayılar olabilir, bir dağ manzarası olabilir. Odanızın içi olabilir. Çalışma masanızda her zaman kullandığınız bir kalem olabilir. Önemli olan nokta "Mümkün olduğunca ayrıntıya inmektir". Mesela sayıları resmedecekseniz 1 rakamını üzerindeki sisleri rüzgarın oradan oraya savurduğu serin bir dağ başında; 2 rakamını gün batımına yakın bir zamanda göl kıyısında (Renk ve ışık tonlarına dikkat); 3 rakamını sesini dahi duyabileceğiniz akan bir nehir kıyısında; Kalemin üzerindeki renkleri, girinti ve çıkıntıları adeta bir büyüteçle bakıyormuşçasına ayrıntılı bir şekilde zihninizde canlandırın. Maddeye nüfuz ederek içerisine girin, kokusunu almaya çalışın. Bu çalışmayı aynı zamanda imajinasyonu geliştirmek ve durugörü çalışmalarında ilerlemek içinde düzenli olarak yapabilirsiniz.

# Zihninizde şu canlandırmayı yapın. "Çok dinlenmiş, kendine güven duyan, her yanından enerji fışkıran biri olarak kalkıyorsunuz. (Enerjiyi üzerinizden akan ışıklar veya etrafa saçılan kıvılcımlar şeklinde canlandırabilirsiniz) Psi Wheel çalışması yapacağınız yere gidip enerjinizi en iyi şekilde kullanabileceğiniz pozisyonda oturuyorsunuz. (Duruş şekli önemlidir. Enerji akışını engellememeli veya duruşunuzda zorlama olmamalı) Derin bir nefes alıyorsunuz, burnunuzdan nefes alırken prana adı verilen ve atmosferde bulunan enerji içinize dolarak enerjinizi dahada artırıyor.

Telekinezi Yapmak için İmajinasyon Tekniği Konunun Devamı: imajinasyon ve Telekinezi Çalışmaları
"Ne istediğin Ne olacağını Belirler"


Cevapla

“İmajinasyon Makaleler” sayfasına dön