Parapsikoloji.Net Yayına Alınmıştır Büyük Proje İçin Hazır mısınız?

Kilitli
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Mesajlar: 139
Kayıt: 04 Ağu 2011, 22:49
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Parapsikoloji.Net Yayına Alınmıştır Büyük Proje İçin Hazır mısınız?

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 26 Eki 2012, 00:31

Konu Takip: http://telekinezi.org/duyuru-ve-haberle ... t5292.html

Parapsikoloji.net'i yayına alınmıştır. Bir süre yapım çalışmaları devam edecek olup Bu süre içerisinde proje ve fikirleri olanlar bu başlık altında katkıda bulunabilirler.

Bu siteyi daha çok Türkiye'de henüz bir bilim dalı olarak dikkate alınmayan Parapsikoloji'nin Üniversite bazında ele alınan; dış etkilerden uzak bize ait değerlerle kendi imkanlarımız doğrultusunda ve gene ülkemizde bu alanda kabiliyetli ve istekli insanların yetiştirilebilmesi için bir kamuoyu oluşturmak amacıyla kullanmayı düşünüyorum. Ne yazık ki ülkemizde Parapsikolog ünvanlı çok az sayıda bilim insanı var ve bu konuda dışa bağımlı durumdayız. Her alanda gelişmesinden ve güçlenmesinden bahsedilen bir ülkenin bu alanda geri kalması düşünülemez bir gerçektir.

Şu an çok sayıda genç beyin geleceği olmayan bir alanı sadece eğlence ve keşif amaçlı hobi olarak değerlendirmek zorunda kalıyor. Bu alanda kendilerini geliştirmek ve mesleki çalışma yapmak isteyenler için mutlaka gerçekleştirilmesi gereken bir adımı hep birlikte atmak istiyorum.

Bu konuda özellikle görsel, yazılı ve sesli medya başta olmak üzere idari kurumlar da dahil ulaşabileceğimiz tüm makamlara bu adres üzerinden ulaşarak yıllardır bahsi geçen ancak bir türlü gerçekleşmeyen Üniversite bazında Parapsikoloji eğitiminin bir an önce gündeme alınarak hayata geçirilmesi için,

* Sitemiz üzerinden dijital imza kampanyası
* Anketler
* Sesimizi duyarabilmek için dar kapsamlı forum
* Basın köşesi
* Dikkat çekmek için Telekinezi.org - Astralseyahat.net ve Telepati.org siteleri üzerinden belirlenecek yeteneklerin özel tanıtım videoları
* Üç sitemiz üzerinden yayınlanan son konular

Gibi bölümler açarak ülkemiz içerisinde varolan potansiyelin akademik düzeyde açığa çıkarılması adına çalışmalar yapılacaktır.

Bu konuda ek düşüncesi olan arkadaşların bu başlık altında fikirlerini paylaşmalarını bekliyorum. Bu konuda şu ana kadar olduğu gibi bundan sonrada hiçbir zaman yaş ve üyelik pozisyonuna bakılmaksızın tüm görüş ve öneriler dikkate alınacaktır.

Unutmayın bu konuda yapılacak olan çalışmalar 4 Doğrudan 2 dolaylı domain ile Ülkemiz için Net ortamındaki şu ana kadarki en ciddi adımlardan biri olacak ve sizlerde bu adımın bir parçası olacaksınız.


Konu Takip: http://telekinezi.org/duyuru-ve-haberle ... t5292.html

https://www.parapsikoloji.net http://www.telekinezi.com http://www.telekinezi.org http://www.astralseyahat.net https://www.telepati.org http://www.akreportal.net
"Ne istediğin Ne olacağını Belirler"


Kilitli

“Site Duyuruları” sayfasına dön